Лазерна корекція 90


Зміст розділу:

Виправити порушення рефракції можна тільки хірургічним шляхом!

Унікальність клініки сучасної офтальмології «ВІЗУС» полягає в тому, що ми виконуємо всі види рефракційних операцій (єдина клініка в Україні, де використовуються всі методи ексімерлазерной корекції зору: ФРК (PTK), LASEK, epi-LASIK, LASIK, SBK-LASIK)), а також імплантація факічних задньокамерних лінз ICL. Ми володіємо всіма видами корекції зору, щоб вибір був максимально безпечним для Ваших очей.

Для хірургічного втручання і передопераційної підготовки використовується найкраще діагностичне обладнання. Клініка «ВІЗУС» єдина офтальмологічна клініка в Запоріжжі, що має весь комплекс сертифікованого обладнання останнього покоління, що працює за новими технологіями. Все обладнання клініки сучасної офтальмології «ВІЗУС» має сертифікати FDA.

У нових сучасних операційних працюють кращі висококваліфіковані фахівці, а після операції ви отримаєте спостереження оперуючого лікаря на весь відновний період.

Усі ексімерлазерні операції в клініці «ВІЗУС» проводяться на ексимерному лазері Allegretto WaveLight EX 500.

Що таке лазерна корекція?

Лазерна корекція — це хірургічна операція, спрямована на виправлення аномалій рефракції: міопії (короткозорості), гіперметропія (далекозорості) і астигматизму.

   За останні десятиліття, лазерна корекція зору допомогла мільйонам людей позбутися від короткозорості, далекозорості та астигматизму. Щорічно в США лазерну корекцію зору роблять більше 2 млн. людей! Окуляри, контактні лінзи, аксесуари з догляду за ними — про все це Ви скоро забудете раз і назавжди. Адже ми живемо в століття технічного прогресу і зараз навіть неможливе стає реальністю.

Методи і програми лазерної корекції зору

Якщо Ви прийняли рішення назавжди позбутися від окулярів і контактних лінз, Вам насамперед потрібно розібратися, що з себе представляє лазерна корекція зору? Адже всі методи ексімерлазерної корекції зору мають один і той же принцип: під впливом ексимерного лазера відбувається фотохімічна абляція (випаровування) шарів рогівки. В результаті цього змінюється її товщина і як наслідок переломлююча здатність (рефракція), що призводить до фокусування променів світла на сітківці. У підсумку, людина отримує хороший зір.

Існує кілька методів лазерної корекції зору. Пропонуємо розглянути їх в хронологічному порядку, в міру появи:

 1. ФРК (фоторефрактивна кератектомія)

Перша розробка рефракційної лазерної хірургії — операція «фоторефракційна кератектомія» — ФРК (в англомовній літературі PRK) дослівно — «дозоване видалення тканини рогівки методом випарювання за допомогою ексимерного лазера». ФРК є безконтактним впливом  Ексімерлазером на поверхневі шари рогівки, не впливаючи на інші структури ока. Метод ФРК застосовується з кінця 1980 року по теперішній час. Дії лазера управляються комп’ютерною програмою, що повністю виключає будь-які помилки в ході операції, але при ФРК відбувається «вплив» на поверхневі шари рогівки і залишаються «мікроерозії», які загоюються протягом 24-72 годин з формуванням нової оптичної кривизни і поки нова поверхня не заепітелізіруется новими клітинами, пацієнт відчуває відчуття стороннього тіла, різь до больових відчуттів, рясну сльозотечу, світлобоязнь.

Поради пацієнту: Вам буде легше перебувати в затемненому приміщенні. Біль буде присутній протягом 4-12 годин після операції, потім інтенсивність болю знизиться і почнеться відновний період. Повна епітелізація (загоєння) настане на 4-7 добу, в ці ж терміни відновлюється зір. Протягом 1-3 місяців необхідно закапувати краплі.

ФРК дозволяє за один етап виправити:

 • Короткозорість від -1.0 до -6.0 діоптрій
 • Астигматизм від -0.5 до -3.0 діоптрій
 • Далекозорість до +3.0 діоптрій

Переваги операції ФРК:

 • Повністю безконтактний вплив;
 • Безболісність процедури;
 • Короткий час операції;
 • Прогнозованість ефекту;
 • Стабільність результатів.

Ілюстрація ходу опрераціі:

Преимущества операции ФРК

Протипоказання:

 • Катаракта
 • Глаукома
 • Цукровий діабет та інші ендокринні захворювання
 • Імуннодефіцітні захворювання
 • Вагітність

Недоліки методу:

 • Біль (перші 4-12 годин)
 • Повільне відновлення зору (близько 1 тижня) в порівнянні з LASIK (2-24 години)
 • Іноді призводить до часткової втрати прозорості рогівки, в міжнародній літературі іменується «Haze» — Хейз. При біомікроскопії (Хейз виглядає, як субепітеліальне ( «під епітелієм», тобто поверхнево) помутніння рогівки різної інтенсивності і однорідності. Крім того після ФРК необхідна тривала терапія місцевими кортикостероїдами, внаслідок чого можливий транзиторний підйом ВГД. Тим не менше, в даний часом все більша кількість офтальмологів у всьому світі повертаються до ФРК, так як цей метод дає можливість проводити лазерну корекцію на тонких рогівках і мінімально впливає на міцність.
 1. ЛАСЕК(Лазек, Lasek — Laser Epithelial Keratomileusis)

Перша операція за методикою ЛАСЕК була проведена в 1996 році. ЛАСЕК є вдосконаленим методом ФРК. В ході операції рогівка обробляється етиловим спиртом і далі, за допомогою спеціальних інструментів, відділяється поверхневий шар рогівки (епітелій) у вигляді клапана. Потім виконується лазерна корекція, в ході якої вплив відбувається на передні шари рогівки. Після впливу лазером епітеліальний шар повертається на місце.

Ілюстрація ходу операції ЛАСЕК:

Иллюстрация хода операции ЛазекИллюстрация хода операции Лазек

Далі на очі надягають захисні м’які контактні лінзи, які знімають через 4-5 днів після втручання. Після процедури Lasek поліпшення зору проявляється протягом декількох годин. Повна стабілізація зору може зайняти кілька тижнів.

ЛАСЕК дозволяє коригувати:

— Короткозорість до -8,0 діоптрій

— Далекозорість до +4,0 діоптрій

— Астигматизм до ± 4,0 діоптрій

Переваги методу ЛАСЕК:

— Процедура менш болюча, ніж ФРК

— Немає хірургічного впливу на рогівку

— Дозволяє проводити корекцію зору на обидва ока одночасно (не завжди)

— Корекцію можна проводити при недостатній для Ласік товщині рогівки

Недоліки методу ЛАСЕК:

— Неможливо коригувати міопію високих ступенів

— Болючість в перші дні після операції

— Існує ймовірність помутніння рогівки, однак вона нижче, ніж в разі ФРК

3. StreamLight

StreamLight — (транс-епі ФРК, one-step trans-epi PRK) одна з нових методик лазерної корекції зору, що проводиться безконтактно на поверхні рогівки, та доступна для виконання у клініці Візус.

Це унікальна повністю автоматизована процедура, яка проходить в один етап («one step»), і не торкається пацієнта. При її проведенні не застосовують ні хірургічні інструменти, ні спиртові розчини — тільки лазерне опромінювання. Процедура виконується на поверхні рогівки без формування клаптя.

Як виконується StreamLight:

 • Спочатку пацієнту закапують знеболювальні краплі, встановлюють повікорозширювач та фіксують положення ока.
 • Після цього відбувається безпосередньо лазерна корекція. Лазер проводить абляцію (випарювання) верхнього шару рогівки по запрограмованій програмі в 1 крок. Робота лазера триває до 30 секунд.
 • Після чого рогівку обробляють дезінфікуючим засобом та надягають м’яку контактну лінзу. Лінза знімається на 4-5 добу після операції, коли повністю відновиться епітелій.
 • Аналогічним способом операція виконується на другому оці.

4. ЛАСИК(Ласіков , Lasik — Laser-Assisted in SItu Keratomileusis)

Зустрічаються різні інтерпретації назви даної операції російською мовою, в тому числі Лазік, Лейсік, Лесик. Перша операція Ласік була проведена в 1989 році, в практику цей метод був введений в 1991 році. Принципова відмінність від методики ФРК полягає в тому, що вплив лазера відбувається на внутрішні шари рогівки. Операції складається з двох етапів. Спочатку спеціальним апаратом під назвою «мікрокератом» формується найтонший клапоть поверхневого шару рогівки і разом із захисним епітелієм відкидається на ніжці. Таким чином, формують так званий клапоть (клапан, flap). Клаптик відкидається на ніжці в сторону, тим самим оголюються внутрішні шари строми рогівки. Далі проводяться всі ті ж маніпуляції, що і при ФРК, після чого оброблена поверхня рогівки накривається створеним раніше клаптем. Завдяки біологічним властивостям тканини, накладення швів не потрібно. Поверхневий захисний шар рогівки практично не пошкоджується і пацієнт не відчуває дискомфорту після операції.

Ілюстрація ходу операції Лаcік

Иллюстрация хода операции Лазик

Всього через кілька годин людина набуває можливість бачити значно краще, ніж до корекції зору. Остаточно зір відновлюється протягом 3-5 днів, в залежності від індивідуальних особливостей ока.

Ласік дозволяє коригувати:

— Короткозорість до -15,0

— Далекозорість до +6,0

— Астигматизм до ± 6,0 діоптрій.

Переваги методу Ласік:

— Стабільність зору після операції

— Безболісність

— Тривалість процедури: 10-15 хвилин

— Повне відновлення зору протягом декількох днів

— Відсутність швів, рубців, насічок

Недоліки методу Ласік:

— Можливий розвиток синдрому сухого ока

— Глибоке розташування помутнінь рогівки при їх виникненні

— Ризик зсуву поверхневого клапана рогівки в післяопераційному періоді

— Проведення операції можливо при товщині рогівки більше 500 мкр.

5. Епі-Ласік (Епі-Лазек, Epi — LASIK — Epithelial Lasik )

Епі-Ласік в 2003 році розробив професор Ioannis Pallikaris — засновник методу Ласік.

Ця методика лазерної корекції виключає необхідність розрізу рогівки як в разі Ласік і використання спирту як при ЛАСЕК. При методиці Епі-Ласік застосовується спеціальний прилад «епі-кератом», відшаровується епітелій від строми рогівки. Сепаратор епікератому зроблений з пластику, а його робоча кромка виконана так, що відбувається саме відшарування, а не зрізання епітелію.

Після відділення епітеліального клапана, проводиться лазерний вплив на поверхню рогівки. Після закінчення лазерного впливу епітеліальний клапан повертається на місце, накладення швів не потрібно. Потім на рогівку встановлюється захисна контактна лінза, що прискорює загоєння.

Відновлювальний період становить від декількох днів до декількох тижнів. В середньому через один-два дні людина повертається до нормального способу життя, хоча зір протягом декількох днів може розпливатися.

Епі-Ласік дозволяє коригувати:

— Короткозорість до -10,0 діоптрій

— Далекозорість до +6,0 діоптрій

— Астигматизм до ± 4,0 діоптрій

Переваги методу Епі-Ласік:

— Швидке відновлення зорових функцій

— Збереження цілісності структури рогівки

— Відсутність розрізу на рогівці

— Можливість проведення операції на тонкій рогівці

— Малоймовірні субепітеліальні помутніння

— Незначний післяопераційний дискомфорт

— Можливість проведення корекції обох очей одночасно

6. Суббоуменовий ЛАСИК, SUPER LASIK THIN FLAP , відмінність його від звичайного LASIK полягає в товщині зрізу. При LASIK товщина зрізу становить від 120 до 180 мікрон. При SBK товщина шматка складає 90 -100 мікрон.

З анатомії рогівки відомо, що епітелій, що покриває рогівку, має товщину 60 мікрон, за ним йде Боуменова мембрана товщиною 10 мікрон. Таким чином, при SBK зрізається тільки 20 мікрон строми. Це менше, ніж навіть новомодні Фемтосекундні лазери. Дана перевага дозволяє проводити нам операції на «тонких» рогівках, значно знижує ризик розвитку пост-LASIK кератоектазіі, зменшує терміни зорової реабілітації пацієнта.

 

  Переваги ексімерлазерної системи Allegretto WaveLight EX 500, застосовуваної в нашій клініці

лазерная коррекция зрения клиника и эксимерная лазерная установкаAllegretto WaveLight EX 500

    Allegretto WaveLight EX 500 має найвищу швидкість абляції (проведення лазерної корекції ). Час видалення 1,0 дптр. складає всього 1,4 секунди. При цьому температура на поверхні рогівки підвищується всього на 3-4 градуси, а час корекції скорочується на 50%. Це найшвидший лазер в світі. Завдяки високій швидкості, вдається уникнути ускладнень, характерних для інших лазерів — дегідратація клаптя і строми рогівки, нагрівання тканин і ін. Унікальність цього обладнання в тому, що воно дозволяє впоратися навіть з найскладнішими випадками за лічені секунди. Новою можливістю для Запоріжжя є корекція пресбіопії, тобто зниження гостроти зору у людей старше 40 років. Крім цього, лазер також дозволяє виправити недоліки проведеної ранніше лазерної корекції — адже перші лазерні системи не мали можливості фіксації погляду і, як результат, — прояви децентрації — «гало», відблиски, проблеми з нічним і сутінковим зором. Allegretto WaveLight EX 500 дозволяє усунути і ці недоліки.

   Лазерна система WaveLight® EX500 має найвищу в світі швидкість стеження за оком в момент проведення лазерної корекції , з часом відгуку в 2 мілісекунди. Така швидкість допомагає досягти неперевершеної точності і безпеки лазерної корекції. Унікальний і найшвидший в світі EyeTracker забезпечує автоматичне центрування лазерного променя під час операції.

 

Чи всім можна робити корекцію на такому лазері?

   На сьогоднішній день лазерна система WaveLight® EX500є найкращою ексімерною установкою для корекції зору. Проте, сама ексімерлазерних корекція зору має певні протипоказання. До групи ризику належать пацієнти, вік яких не досяг 18 років, тому що міопія (короткозорість) ще може прогресувати. Варто відмовитися від лазерної корекції на період вагітності. Цукровий діабет, порушення функції щитовидної залози, аутоімунні та психічні захворювання, псоріаз, нейродерміт, герпетична інфекція в активній стадії також є протипоказаннями.

 

     ЦЕ ВАЖЛИВО!!!

      Запорукою успішного лікування буде ретельна діагностика. Перш за все, Ви повинні розуміти — ідеальних методів лікування не існує!  Для кожного методу, є свої протипоказання, які не повинні бути пропущені на етапі обстеження. Ми відмовляємо в лазерній корекції приблизно 5% пацієнтів, у зв’язку з виявленням факторів ризику на етапі предопераціоноого обстеження. Лазерна корекція зору повинна виконуватися тільки якщо хірург упевнений в абсолютній безпеці. На щастя, клініка сучасної офтальмології «ВІЗУС» має в своєму арсеналі і інші методи корекції (імплантація факічних передньо- і задньокамерної лінз, рефракційна заміна кришталика), що дозволяє нам допомогти всім пацієнтам.

 

 Отже, рішення про лазерної корекції прийнято. З чого почати?

    Крок перший — повне передопераційне обстеження «Рефракційна діагностика».

   Діагностичне обладнання клініки сучасної офтальмології «ВІЗУС» проходить щорічний метрологічний контроль Всеукраїнського державного центру стандартизації для підтвердження точності одержуваних вимірів.

    Приготуйтеся до того, що обстеження буде тривалим за часом. За 1 годину неможливо виконати всі діагностичні тести і заходи, а деякі з них буду проводитися і до- і після розширення зіниці.

— У день діагностики не бажано використовувати контактні лінзи, бо інакше деякі обстеження потрібно буде проводити ще раз в день операції.

— Ви повинні бути готові до того, що не зможете керувати автомобілем близько 5 годин після діагностики.

План обстеження:

.  Кератотопографія Orbscan IIz — проведення ексімерлазерної корекції зору не допустимо без кератотопографії!

Аналіз проводиться по 9 000 точок на передній поверхні рогівки і по 5 000 точок на задній поверхні рогівки за 2,7 секунди.

кератотопограф

 1. Аберрометра ZYWAVE дозволяє розраховувати параметри для проведення персоналізованої ексімерлазерної корекції зору (СУПЕРЛАСІК).Проведення СУПЕРЛАСІК без аберрометріі неможливо!

obsledovanie zywave

 1. Оцінка біомеханічних властивостей рогівки і вимірювання ВГД, проведеного з урахуванням індивідуальних властивостей тканин рогівки на Ocular Response Analyzer (ORA) Reichert (США).

биометрия роговицы

     4. Оптична когерентна томографія Visante OCT — на відміну від стандартної ультразвукової пахіметріі, дозволяє з абсолютною точністю визначити товщину рогівки в кожній точці. Оскільки Visante OCT використовує повністю безконтактний оптичний метод, дослідження є абсолютно безпечним для стану рогівки в до- і в післяопераційному періоді. З 2009 р клініка «Візус» вперше в Україні виконала оптичну когерентну томографію переднього відділу очного яблука.

visante

 1. А-сканування (Оптична біометрія). При спостереженні в динаміці дозволяє оцінити наявність прогресування міопії (короткозорості).

 1. Огляд очного дна з лінзою Гольдмана у офтальмолога-ретинолога . при наявності грубих змін на сітківці, перед провденням ексімкрлазерної корекції може бути призначена лазерна коагуляція сітківки

                                                             

 1. Завершальний етап діагностики — бесіда з доктором.

На цьому етапі буде обраний метод корекції, проведено попереднє планування, обраний метод і програма корекції. Ви обговорите всі питання, що стосуються проведення лазерної корекції, отримаєте протоколи обстежень, друковані рекомендації та договір для ознайомлення.

При відсутності протипоказань, в день діагностики ви можете бути записані на ексимерлазерну корекцію.

 

Крок другий. Підготовка до операції.

Ничего сверхестественного от Вас не потребуется, всего лишь соблюдение следующих пунктов:

Нічого надприроднього від Вас не буде потрібно, всього лише дотримання наступних пунктів:

 1. Здати аналізи на протязі тижня до операції:

Загальний аналіз крові

Аналіз крові на RW

Аналіз крові на HbS Ag

Аналіз крові на Ig E

 1. За 5 днів до операції ви будете капати краплі для профілактики інфекції.
 2. За 1 тиждень потрібно скасувати використання лінз (можна продовжувати користуватися окулярами)
 3. Не вживати алкоголь перед операцією
 4. Не планувати операцію при ГРВІ
 5. З собою взяти: сонцезахисні окуляри.
 

Крок третій. Операція.

  Мікрокератом Moria (Франція) Повністю автоматичний прилад, що використовується при виконанні зрізу рогівки. Один з кращих і безпечних у світі приладів для проведення таких операцій.

Висока швидкість осциляції і відсутність зубчастих механізмів дозволяють проводити терапію плавно, з формуванням ідеального краю.
Ексклюзивний компактний дизайн системи — рукоятка, головка, вакуумне кільце — дозволяє легко і просто розташовувати його в глибоко посаджених і маленьких очах.
 Прилад оснащений головкою кератома 90 ± 10 мікрон, що фіксують вакуумними кільцями від -1 до +2, а також безпосередньо механічним кератомом.
 Різні розміри вакуумних кілець дозволяють здійснювати індивідуальний підхід в залежності від діаметра рогівки і її кератометрічних даних.

Одноразова головка знижує небезпеку пошкодження леза в момент його установки. Одноразова система забезпечує неперевершену легкість, безпеку, зручність і простоту застосування. Одноразова головка запобігає ускладненням, можливим при порушенні циклу стерилізації багаторазових головок і запобігає ризику і можлиихі наслідків при використанні пошкоджених багаторазових головок.

Альтернативні методи корекції зору

Внутрішньоочні факічні лінзи Visian ICL (STAAR, Швейцарія).

Клініка сучасної офтальмології «ВІЗУС» внесений до Міжнародного реєстру клінік, рекомендованих до проведення операцій по імплантації внутрішньоочних факічних лінз Visian ICL.

Професор, д.мед.н. Завгородня Наталія Григорівна є сертифікованим фахівцем і успішно проводить операції з імплантації лінз Visian ICL і Т-ICL.

Протягом багатьох років єдиним методом корекції зору, що виключає необхідність постійного використання окулярів і контактних лінз, була лазерна корекція. Однак далеко не всім пацієнтам, які бажають позбутися від постійної залежності від окулярів і контактних лінз, можна було провести лазерну корекцію. При високих ступенях порушення рефракції або дуже тонких рогівках лазерну корекцію зору зробити неможливо. Люди з високими ступенями порушення рефракції, більш всіх інших відчувають незручності, пов’язані з низьким зором і постійною необхідністю користуватися сильними окулярами і контактними лінзами, були позбавлені можливості позбутися від цих незручностей.

Ситуація кардинально змінилася трохи  більше 10-ти років тому з появою внутрішньоочних факічних лінз Visian ICL (ImplantableContactLens) швейцарської компанії STAAR.

Сьогодні вже сотні тисяч пацієнтів у всьому світі завдяки внутрішньоочним факічним лінзам Visian ICL насолоджуються високим і чітким зором, позбувшись від короткозорості до -20,0 діоптрій, далекозорості до +10,0 діоптрій і астигматизму до 6,0 діоптрій за допомогою лінз ICL.

ICL — це спеціально розроблені лінзи, виготовлені з запатентованого унікального матеріалу «Collamer». Матеріал Collamer є сополімером колагену людини і може довічно перебувати в оці, не викликаючи ніякої реакції.

Це перші біосумісні лінзи, створені з настільки близької тканин людини матеріалу, що їх можна назвати « практично живими ».

У матеріал лінзи вбудований спеціальний хромофор, що володіє здатністю блокувати ультрафіолетову частину сонячного світла і захищати природний кришталик і сітківку від його шкідливого впливу. Це уповільнює процес розвитку катаракти і макулодистрофії, що особливо важливо для пацієнтів з високою короткозорістю, найбільш схильних до раннього розвитку катаракти і макулодистрофії.

Внутриглазные факичные линзы Visian ICL

Завдяки тому, що лінза дуже тонка і м’яка, вона може бути зігнута (згорнута «в трубочку»). Після чого лінза швидко і безболісно імплантується через мікротуннель рогівки.

В оці лінза розправляється і займає положення за райдужкою і перед кришталиком (живою лінзою людського ока). Зір відновлюється практично відразу після операції.

ICL працює так само, як звичайна контактна лінза. Різниця тільки в тому, що, розташовуючись всередині ока, вона коригує зір раз і назавжди.

Розташовуючись в найбільш природному для лінзи місці в оці людини (за райдужкою), лінза ICL є невидимою як для пацієнта, так і для стороннього спостерігача. Внутрішньоочні факічні лінзи Visian ICL не викликають ніяких відчуттів.

Відновлення зору після імплантації факічних лінз Visian ICL відбувається швидко і безболісно, ​​і займає, як правило, менше доби. Тунель, необхідний для імплантації лінзи ICL, настільки мініатюрний, що не вимагає накладення швів. Розташований мікротуннель на самому краю рогівки і не робить ніякого впливу на оптичні властивості ока.

Мікротуннель, розташований на самому краю рогівки, має властивість герметизації. Швидка регенерація клітин в цій зоні і швидке загоєння додатково знижують ризик ускладнення інфекційних ускладнень.

Лінзи ICL розроблені для постійної (довічної) корекції зору. Однак, на відміну від лазерної корекції, Имплантируемая факічних лінза ICL, при необхідності, може бути залучена або замінена на іншу лінзу, не порушуючи структури та анатомії очі.

Більше 15 років науково-дослідної роботи і більше 10 років клінічного застосування імплантованих факічних лінз Visian ICL (STAAR) дозволяє впевнено говорити про високу задоволеність пацієнтів результатами корекції. За результатами численних опитувань: більш 99% пацієнтів після імплантації лінз ICL (STAAR) оцінюють свій зір як « Чудовий ».

Внутриглазные факичные линзы Visian ICL

Лінзи ICL пройшли тривалі клінічні випробування, довели свою безпеку і точність і отримали CE Mark (Європейський сертифікат якості) і сертифікат FDA (сертифікат комісії конгресу США по харчових продуктах і медичних технологій).

У 2007 році імплантовані факічні лінзи Visian ICL (STAAR, Швейцарія) сертифіковані Міністерством охорони здоров’я України та рекомендовані до застосування на території України.

ICL можуть бути імплантовані практично кожній людині, що обрав для себе цей метод корекції зору.

Для багатьох людей, які мають порушення рефракції не можуть бути виправлені шляхом лазерної корекції зору, внутріочні факічні лінзи ICL є єдиним і оптимальним методом постійної корекції зору.

ICL коригують більшість порушень рефракції:

 • Короткозорість до -20,0 діоптрій
 • Далекозорість до +10,0 діоптрій

• Астигматизм до 6,0 діоптрій

   Ціни на рефракційну діагностику і хірургію

Рефракційна діагностика
Найменування послуги Вартість, грн.
Кератопографія з пахіметрією "Orbscan" (2 ока) 600,00 грн
Повна діагностика рефракційного хворого 2000,00 грн
Безконтактна тонометрія на електронному тонометрі з визначенням ригідності рогівки (2 ока) 200,00 грн
Комп'ютерний підбір контактних лінз 250,00 грн
Комп'ютерний підбір контактних мультифакальних лінз 250,00 грн
Комп'ютерний підбір контактних торичних лінз 300,00 грн
Консультація з ортокератології 1000,00 грн
Рефракційна терапія склеральною лінзою Zeniens, одна лінза 13200,00 грн
Рефракційна терапія склеральною лінзою Zeniens, дві лінзи 26400,00 грн
Рефракційна терапія Paragon CRT 100, одна лінза 1-й рік носіння 6500,00 грн
Рефракційна терапія Paragon CRT 100, дві лінзи 1-й рік носіння 13000,00 грн
Рефракційна терапія Paragon CRT 100, одна лінза 2-й рік носіння 6000,00 грн
Рефракційна терапія Paragon CRT 100, дві лінзи 2-й рік носіння 12000,00 грн
Удьтразвукова очистка контактних лінз 150,00 грн
Пробний підбір контактних лінз 150,00 грн
Повна діагностика хворого з кератоконусом (Orbscan, Visant OCT) 1000,00 грн
Розрахунок факічної задньокамерної лінзи ICL (STAAR) 1300,00 грн

Рефракційна хірургія
Найменування послуги Вартість, грн.
LASEK
Lasek при міопії і міопічному астигматизмі до 6,0 Д 11500
Lasek при міопії і міопічному астигматизмі вище 6,0 Д 12300
Lasek при гіперметропії і гіперметропічному астигматизмі до 4,0 Д 12000
Lasek при гіперметропії і гіперметропічному астигматизмі вище 4,0 Д 14000
Lasek при змішаному астигматизмі 14500
LASIK
Lasik при міопії і міопічному астигматизмі до 6,0 Д 14000
Lasik при міопії і міопічному астигматизмі вище 6,0 Д 14800
Lasik при гіперметропії і гіперметропічному астигматизмі до 4,0 Д 14500
Lasik при гіперметропії і гіперметропічному астигматизмі вище 4,0 Д 16500
Lasik при змішаному астигматизмі 17000
FEMTO-LASIK
Lasik при міопії і міопічному астигматизмі до 6,0 Д 19600
Lasik при міопії і міопічному астигматизмі вище 6,0 Д 20400
Lasik при гіперметропії і гіперметропічному астигматизмі до 4,0 д 20100
Lasik гіперметропії і гіперметропічному астигматизмі вище 4,0 д 22100
Lasik при змішаному астигматизмі 22600
ReLEx SMILE
Smile фемтосекундна корекція 34000
Рефракційна заміна кришталика 10500
Програма "Біоптика" (формування флепа) 7500
Доплата за другий етап лазерної корекції Lasіk/Lasek при змішаному астигматизмі одне око 1200
Доплата за ускладненний варіант (насічки, рубці. помутніння рогівки, оперований кератоконус) 3000
Докорекція в терміни більше 1 року після операції 3000
Докорекція протягом року після операції 1000

Запись на прием    

Для запису на прийом Вам необхідно вибрати день, заповнити всі поля. Вам зателефонує наш адміністратор.

Календарь загружается...

Ми використовуэмо краще обладнання для безпеки наших пацієнтів!


Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

90 мыслей про “Лазерна корекція

 • Олександр

  Доброго дня! Чи можна пройти обстеження та зробити лазерну корекцію за 1 день. В мене простий міопіческий астигматизм обох очей, OD -4,5; OS -3,5.

  • Олександра Тіткова

   Доброго дня! Для того, щоб вирішити питання стосовно лазерної корекції, Вам необхідно записатись обстеження «Рефракційна діагностика». Завдяки цьому обстеженню буде зрозуміло показана Вам лазерна корекція чи ні. Якщо показана, необхідно буде здавати аналізи за 5-7 днів до корекції.

 • Александр

  Здравствуйте. Есть ли у вас скидки для корекцыи дальнезоркости для военослужащих?

 • Вадим

  Здравствуйте. Скажите пожалуйста сколько будет стоить операция по коррекции зрения -2.00 на оба глаза?

 • Алёна

  Здравствуйте, хочу сделать лазерную коррекцию, один глаз -6 второй -3,25, сколько будет стоить операция и обследование ?

  • Елена Викторовна Клименчук

   Здравствуйте, Алёна.
   Рефракционная диагностика — 1600 гривен.
   После Вам будут предложены либо несколько вариантов лазерной коррекции , либо только один в зависимости от результатов обследований .
   По окончанию диагностики вы сможете уточнить стоимость оперативного лечения .

   Запись на консультацию по тел. 0800304343
   Будем рады Вам помочь !

 • Олеся

  Доброго дня!
  Вишліть, будь ласка, мені пам’ятку перед лазерною коррекцією зору, якщо вона робиться разом з діагностикою в один день.

  • Телечкун Надежда Александровна

   Добрый день, Олеся! Для того, чтобы все совместить за один день нужно: «Рефракционная операция за 1 день».
   Для этого необходимо:
   1) Не носить контактные линзы 7 дней до коррекции.
   2) До операции капать Сигницеф по 1 капле 4 раза в день и Теалоз ДУО по 1 капле 4 раза в день (за 3 дня до операции в оба глаза, операции выполняются по средам).
   За 5 дней до коррекции Ноофен (Фенибут или Нообут) по 1 таблетке 2 раза в день.
   3) До операции не ранее, чем за неделю сдать анализы. 1)ОБЩИЙ АНАЛИЗ КРОВИ+ СОЭ, 2)RW, 3)Hbs — антиген, 4) Антитела Ig M к коронавирусу (SARS-Cov-2) /действительны 7 дней до операции/. Анализы переслать на почту Analizi@visus.ua обязательно до операции.
   4) В день операции пройти рефракционную диагностику и консультацию (без осмотра с гониолинзой).
   5) Выполнить можно только коррекцию Smile, если она подходит.
   6) Роговичную коррекцию нельзя выполнять при наличии системных аутоиммунных заболеваний (системная красная волчанка, ревматоидный артрит, ревматизм, бол. Бехтерева, псориаз, аутоиммунный тиреоидит), сахарного диабета. Заболевания связанные с щитовидной железой должны быть в стадии длительной компенсации (консультация эндокринолога).

   Часть проблем, при которых нельзя выполнить Smile (или нельзя выполнить все за один день), могут быть выявлены только во время осмотра и связаны с анатомическими особенностями глаза. В таком случае клиника выдаст рекомендации о возможных методах коррекции или плане подготовки к коррекции, однако операция в тот же день проведена не будет.
   При выполнении коррекции, на следующий день осмотр обязательно. Записаться Вы можете по телефону 0-800-30-43-43 или (061) 239-52-58. Будем рады Вам помочь!

 • Карина

  Здравствуйте уважаемые врачи клиники Визус,
  я хочу сделать лазерную коррекцию зрения у Вас. У меня примерно -3, -2,75. Много читала про разные варианты коррекции и хотелось бы, если получится СМАЙЛ сделать. Подтвердите, пожалуйста, Вы же делаете в Запорожье в Вашей клинике смайл? Если я к вам приеду в субботу, 12.03.22. мы можем сделать обследование, чтоб в четверг, 17.03.22 сделать операцию? Я успею сделать анализы крови к этому моменту? Мне просто хотелось бы полет спланировать и в субботу улететь. Напишите, пожалуйста, цену обследования и самой операции.
  С уважением,
  Карина

  • Михальчик Сергей Валериевич

   Доброго времени суток Карина! Цена дообследования -1600 гривен, операция на два глаза стоит -64000 гривен. Для того, чтобы все совместить за один день нужно: «Рефракционная операция за 1 день»:
   1) Не носить контактные линзы 7 дней до коррекции.
   2) До операции капать Сигницеф по 1 капле 4 раза в день и Теалоз ДУО по 1 капле 4 раза в день (за 3 дня до операции в оба глаза).
   За 5 дней до коррекции Ноофен (Фенибут или Нообут) по 1 таблетке 2 раза в день.
   3) До операции не ранее, чем за неделю сдать анализы. 1)ОБЩИЙ АНАЛИЗ КРОВИ+ СОЭ, 2)RW, 3)Hbs — антиген, 4)IgE, 5) Антитела Ig M к коронавирусу (SARS-Cov-2) /действительны 7 дней до операции/. Анализы переслать на почту Analizi@visus.ua обязательно до операции.
   4) В день операции пройти рефракционную диагностику и консультацию (без осмотра с гониолинзой).
   5) Выполнить можно только коррекцию Smile или фемто Ласик, если она подходит.
   Остальные виды коррекции необходимо будет предварительная подготовка в виде осмотра с гониолинзой перед Lasik или длительное наблюдение (5 дней после Lasek).
   6) Роговичную коррекцию нельзя выполнять при наличии системных аутоиммунных заболеваний (системная красная волчанка, ревматоидный артрит, ревматизм, бол. Бехтерева, псориаз, аутоиммунный тиреоидит), сахарного диабета. Заболевания связанные с щитовидной железой должны быть в стадии длительной компенсации (консультация эндокринолога).

   Часть проблем, при которых нельзя выполнить Smile или femtoLasik (или нельзя выполнить все за один день), могут быть выявлены только во время осмотра и связаны с анатомическими особенностями глаза. В таком случае клиника выдаст рекомендации о возможных методах коррекции или плане подготовки к коррекции, однако операция в тот же день проведена не будет.
   При выполнении коррекции, на следующий день осмотр обязательно. Я буду рад Вам ответить, на все вопросы, которые у Вас возникнут.

 • Ірина

  Добрий вечір.У мене рубець рогівки ока який вже помітний і останній рік око почало трохи косити.Що порадите

 • Татьяна

  Доброй ночи ..Сегодня была на рефракторной диагностике,и забыла уточнить один вопросик..Сколько по времени(срокам) действует эта проверка(данные) к моменту лазерного лечения?плюс еще нужно укрепить до лечения сетчатку

  • Михайленко Надежда Викторовна

   Здравствуйте, Татьяна. Результаты «Рефракционной диагностики» действительны 3 месяца с дня её выполнения. ППЛК надо выполнить в среднем за 3 недели до эксимерлазерной коррекции зрения (точные сроки оговаривает лазерный хирург). Записаться Вы можете по телефону 0-800-30-43-43 или (061) 239-52-58. Будем рады Вам помочь!

 • Hurray

  Если hbsag у пациента положительный (человек с рождения носитель), операция противопоказана?

 • Александра

  Здравствуйте, я проживаю в Германии и в скором времени приезжаю в Запорожье на две недели. Возможно ли пройти рефракционную диагностику и сделать лазерную коррекцию в тот же день? Где можно найти предоперационную памятку?

  • Анна Александровна Брижань

   Добрый день, Александра! Выполнить диагностику и операцию в один день возможно, если не будет выявлено каких либо особенностей в ходе обследования. при записи обязательно оговорите ваше желание с администратором.

   ПОДГОТОВКА К ОПЕРАЦИИ:
   внутрь за 5 дней до операции начать принимать
   НООФЕН (Фенибут, Нообут) по 1 таб 2 раза в день

   за 3 дня до операции (и утром в день операции) начать обрабатывать края век салфетками
   БЛЕФАКЛИН 2 раза в день утром и вечером

   в оба глаза за 2 дня до операции начать капать
   СИГНИЦЕФ по 1 капле 4 раза в день
   ТЕАЛОЗ ДУО по 1 капле 4 раза в день (между каплями перерыв 5 минут)

   Не ранее чем за неделю до коррекции сдать:
   1)ОБЩИЙ АНАЛИЗ КРОВИ+ СОЭ, 2)RW, 3)Hbs — антиген, 4)IgE, 5) Антитела Ig M к коронавирусу (SARS-Cov-2) /действительны 7 дней до операции/
   анализы переслать на почту Analizi@visus.ua обязательно до операции

   ВАЖНО в день коррекции при себе иметь:
   — паспорт
   — солнцезащитные очки.
   — удобную сменную обувь + удобную одежду.

   Перед лечением:
   — не употреблять напитки содержащие алкоголь.
   — охранительный режим от простудных заболеваний.
   — не использовать мягкие и жесткие контактные линзы 7 дней до лазерной коррекции
   — девушкам перед операцией (а так же 1-2 недели после операции) не использовать косметику (на глаза и лицо), не наращивать ресницы /нарощенные ресницы снять за 5 дней до операции/
   — осмотр на следующий день после лазерной коррекции обязательный
   — осмотры плановые после операции 1-3 месяца (до 1 месяца без оплаты).

 • Ольга

  Добрый день. Сколько стоит при астигматизме лазерная коррекция 2-х глаз методом ReLEx SMILE. Спасибо.

  • Анастасія Евгенівна Дутка

   Добрый день, Татьяна! Стоимость лазерной коррекции зрения зависит от выбранного метода: Lasek при миопии и миопическом астигматизме больше 6,0 Д — 12300грн; Lasik при миопии и миопическом астигматизме выше 6,0 Д — 14800; FEMTO-LASIK при миопии и миопическом астигматизме выше 6,0 Д — 20400; Relex Smile — 32000 грн (Relex Smile до конца марта акционная цена — 25000 за 1 глаз) Перед операцией необходимо пройти дообследование «Рефракционная диагностика» для определения возможности проведения и найболее предпочтительного метода лазерной коррекции зрения.
   Запись по тел. 0800304343!

 • Лилия

  Добрый день.
  Подскажите пожалуйста, псориаз 100% противопоказание для лазерной коррекции (-2,5 и -4,5) или все же есть методы?

  • Анастасія Евгенівна Дутка

   Добрый день, Лилия! Данная патология не является 100% противопоказанием для лазерной коррекции. Вам необходимо записаться на первичный осмотр и кератотопографию Записаться на осмотр можно позвонив по тел: 061-239-52-58;050-387-52-58; 0-800-30-43-43.

 • Игорь

  Здравствуйте. Пару лет назад посещал вашу клинику для подбора очков. Теперь хочу сделать операцию и хотел бы уточнить нужно ли мне записаться на первичный осмотр или можно сразу на рефракционную диагностику?

 • Игорь

  Здравствуйте. В 2019 году обращался в вашу клинику для подбора очков. Теперь хочу сделать операцию и хотел бы уточнить нужно ли мне записаться на первичный осмотр или можно сразу на рефракционную диагностику?

 • Юлия

  здравствутйе. подскажите, пожалуйста, если у меня миопия слабой степени (70% зрения на левом глазу и 10% на правом глазу). Хотела бы сделать лазерную корррекцию правого глаза. Во сколько, примерно, мне обойдется обследование+операция?

  • Михальчик Сергей Валериевич

   Добрый день Юлия! Все зависит от ваших диоптрий и метода коррекции, поэтому предлагаю Вам пройти полную рефракционную диагностику. Стоимость -1000 грн. Стоимость операции от -18 000 грн. Будем рады помочь, запись на сайте или по телефону 0-800-30-4343.

 • Марина

  И ещё вопрос) если что то пойдёт не так, и зрение будет недостаточно хорошим, я не смогу больше носить контактные линзы? Только очки?

  • Диденко Людмила Генадиевна

   Рефракционные хирурги нашей клиники имеют большой опыт оперативных вмешательств. Носить контактные линзы после оперативного лечения Вы сможете, но мы постараемся сделать все, чтобы Вы забыли о дополнительных методах коррекции (очках, контактных линзах).

 • Марина

  Здравствуйте! Предусмотрен ли больничный лист при такой операции? Сколько реально длится восстановление? Как быстро можно вернуться к работе за компьютером?

  • Диденко Людмила Генадиевна

   Здравствуйте, Марина. Больничный лист при такой операции предусмотрен (при оперативном лечении методом Smile 2-3 дня, при методе ФРК — до 7 дней). Вернуться к работе за компьтером Вы сможете как только окончится восстановительный период.

 • Андрей

  Скажите мне 46 лет у меня остигматиз и естествено к 40 годам начало падать зрение можно ли мне помочь в этом возрасте,Потому что я слышал что,операция возможна только до 45 лет ?

  • Михальчик Сергей Валериевич

   Добрый день Андрей!
   Да возможно или выполнение лазерной коррекции или рефракционная замена хрусталиков. В целом нужен первичный полный осмотр, для определения дальнейшей тактики лечения. Для того, чтобы правильно оценить состояние Ваших глаз. Запишитесь, пожалуйста на прием по телефону +38 (061) 239 -52-58; или номер 0-800-30-43-43

 • Andrey77

  Хочу сделать в вашей клинике лазерную коррекцию зрения, помогите определится какая будет безопаснее и лучше для меня, (приехал бы на диагностику, но я с другого города)
  есть вывод специалиста:
  правое: Сфера (-7,50), циліндр (-2,0), вісь 160, Тонометрія 17,0(-1,3), Пахіметрія 567, АСД мм 3,75, ПЗВ мм 27,27, Діаметр рогівки 11,9
  левое: Сфера (-7,75), циліндр (-1,75), вісь 177, Тонометрія 17,0(-0,3), Пахіметрія 551, АСД мм 3,84, ПЗВ мм 27,45, Діаметр рогівки 12,1
  хочу узнать какая методика мне подойдет, что бы понимать сколько денег нужно… и можно будет приехать с нцжными анализами и в один день сделать диагностику и сразу же операцию?

  • Михальчик Сергей Валериевич

   Добрый день Андрей!
   Рефракционная операция за 1 день:

   1) Не носить контактные линзы 7 дней до коррекции.

   2) До операции капать Сигницеф по 1 капле 4 раза в день и Теалоз ДУО по 1 капле 4 раза в день (за 3 дня до операции в оба глаза).

   За 5 дней до коррекции Ноофен (Фенибут или Нообут) по 1 таблетке 2 раза в день.

   3) До операции не ранее, чем за неделю сдать анализы. 1)ОБЩИЙ АНАЛИЗ КРОВИ+ СОЭ, 2)RW, 3)Hbs — антиген, 4)IgE, 5) Антитела Ig M к коронавирусу (SARS-Cov-2) /действительны 7 дней до операции/. Анализы переслать на почту Analizi@visus.ua обязательно до операции.

   4) В день операции пройти рефракционную диагностику и консультацию (без осмотра с гониолинзой)- 1000 гривен.

   5) Выполнить можно только коррекцию Smile от 19600 гривен за 1 глаз или фемто Ласик свыше 6,0 д — 17700 за один глаз, если она подходит.

   Остальные виды коррекции необходимо будет предварительная подготовка в виде осмотра с гониолинзой перед Lasik или длительное наблюдение (5 дней после Lasek).

   6) Роговичную коррекцию нельзя выполнять при наличии системных аутоиммунных заболеваний (системная красная волчанка, ревматоидный артрит, ревматизм, бол. Бехтерева, псориаз, аутоиммунный тиреоидит), сахарного диабета. Заболевания связанные с щитовидной железой должны быть в стадии длительной компенсации (консультация эндокринолога).

   Часть проблем, при которых нельзя выполнить Smile или femtoLasik (или нельзя выполнить все за один день), могут быть выявлены только во время осмотра и связаны с анатомическими особенностями глаза. В таком случае клиника выдаст рекомендации о возможных методах коррекции или плане подготовки к коррекции, однако операция в тот же день проведена не будет.

   При выполнении коррекции, на следующий день осмотр обязательно.

 • Олександра

  Доброго дня! Мені 24, астегматизм, -3,25 на обох очах. Підкажіть скільки макс. коштуватиме лазерна корекція Smile VisuMax/ і чи безпечна дана процедура для тих хто планує народжувати в майбутньому природнім шляхом.

  • Гайдаржи Тетяна Павлована

   Добрий день, Олександра! Для повної відповіді на Ваші питання, необхідна консультація і проходження рефракційної діагностики. На якій можливо точно визначитися з методом оперативного лікування. Відповідаючи на Ваше наступне питання: вплив лазеру на рогівку не сприяє підвищенню ризиків ускладнень під час пологів. Вагітність після лазерної корекції зору абсолютно безпечна. Вірогідність погіршення зору при надмірних фізичних навантаженнях в основному залежить від особливостей компенсаторних можливостей організму жінки. З цінами, можна ознайомитися тут
   https://visus.ua/eksimerlazernaya-korrekciya-zreniya/

 • Анастасия

  Можно ли после коррекции зрения рожать и как это может повлиять на зрение в будущем?

  • Елена Викторовна Клименчук

   Здравствуйте , Анастасия.
   Лазерную коррекцию можно делать до родов / по окончанию лактационного периода .Родоразрешение на результат лазерной коррекции никак не влияет.
   Записаться можно также по телефону +38 (061) 239 -52-58; или позвонив на единый номер 0-800-30-43-43. Будем рады Вам помочь!

 • Олег

  Мне 53 года, пользуюсь очками для чтения +2,75, поможет ли лазерная коррекция зрения, что бы не носить очки, и если поможет, то какое время?

  • Елена Викторовна Клименчук

   Здравствуйте ,Олег.
   В данной ситуации можем предложить рефракционную замену мультифокальной линзы для того чтобы не носить очки .
   Для более детальной информации и построении дальнейшей тактики лечения записаться можно по телефону +38 (061) 239 -52-58; или позвонив на единый номер 0-800-30-43-43. Будем рады Вам помочь!

 • Станислав

  Здравствуйте.Мне 28 лет.Я с рождения плохо вижу.
  Левый глаз (-9);
  Правый (-10). Могу прислать документы по здоровью..Куда и как..Вы мне подскажите

 • Анна

  Доброе утро, скажите пожалуйста делаете ли вы Имплантацию фактических линз ,и можно узнать цену?Спасибо.

 • Женя

  Добрый день. Подскажите , пожалуйста, у вас есть льготная программа на лазерную коррекцию для участника АТО (УБД)?

  • Михальчик Сергей Валериевич

   Добрый день! Полная диагностика -1000 гривен, но сейчас действует акция, она отнимается от суммы операции, т.е. скидка 1000 гривен на операцию, льгот к сожалению нет. Записаться на обследование можно по телефону +38 (061) 239 -52-58; или позвонив на единый номер 0-800-30-43-43, обратная форма связи на сайте visus.ua

 • Юлия

  Здравствуйте! Проходила рефракционную диагностику в 2016 году И делала профилактическую коагуляцию сетчатки. , но было отказано в лазерной коррекции , тонкая роговица. Появилась вроде методика у вас? Вот мои параметры. Я понимаю что перед операцией нужна новая, просто чтобы зря не делать ещё раз, для того чтобы вы просто ответили нет. Я живу в другом городе и с маленьким ребёнком и мне нужно точно знать и уже ехать на диагностику с операцией.
  правый глаз : на карте кератометрии плоский меридиан 45,1 D Центральный прямой астигматизм 0,7 Дптр W-t-w 11.8 , Thinnest( Visante) = 481мкн. Левый глаз: на карте кератометрии плоский меридиан 44,6 D , центральный прямой астигматизм 0,9 Дптр. W-t-w: 11,9 , Thinnest (Visante) = 485мкн. Тонометрия по Голдману 13.3 см рт ст Диаметр волнового фронта зрачка 7,84 и 7,54 мм Проведена профилактическая коагуляция сетчатки . Миопия высокой степени на широкий зрачок -8,5 и -7,5 . Синдром сухости глаза . Спасибо за ответ. Я и моя мама одни из первых ваших клиентов , с 2000 года. Мама делала коррекцию себе в 2002)) все видит.

 • Виталия

  Добрый день. После лазерной коррекции( убрали дальнозоркость+2),вижу все предметы увеличенными. Вот уже третий месяц ничего не меняется. Немного картинка сузилась и всё. Была у офтальмолога, сказал, что с глазом всё хорошо (сетчатка и глазное дно в норме).Что это такое? Когда такой эффект увеличения пройдёт. Я переживаю, что так на всегда останется такой дискомфорт.. Мне страшно. Жалею,что сделала коррекцию,никто не предупреждал меня о таких последствиях.
  Заранее благодарю за ответ.

  • Михальчик Сергей Валериевич

   Добрый день Виталия!
   После лазерной коррекции предметы не могут увеличиваться или уменьшаться, мы не имплантируем туда ничего. При гиперметропии сила преломления роговой оболочки наоборот ослабевает. Поэтому такой эффект может связан с сосудистой или какой-то иной проблемой. Запишитесь еще раз на осмотр к Вашему хирургу. Сделать это можно по телефону: 0-800-30-43-43 или +38 (061) 239-52-58. Будем рады Вам помочь

 • Татьяна

  Добрый день. У меня близорукость -2 диоптрий (оба глаза). Хочу сделать лазерную коррекцию. Мне 35 лет, подскажите, пожалуйста, не позно делать коррекцию???

  • Екатерина Олеговна Костровская

   Добрый день, Татьяна. Извините, что долго не отвечали. Возраст не является противопоказанием к лазерной коррекции. Не бывает поздно выполнить коррекцию. Но могут быть другие ограничения. Для того, что бы понять, можно делать коррекцию или нет, нужно пройти обследование по программе «Рефракционная диагностика». После нее абсолютно точно ответят, можно ли и нужно ли оперироваться Вам, а так же хирург поможет подобрать метод коррекции. Судя по степени Вашей близорукости Вам может быть доступна как эксимер-лазерная коррекция, так и новая технология ReLEx Smile, которая в Украине есть пока только в клинике «Визус».
   Рады будем видеть Вас в клинике.

  • Екатерина Олеговна Костровская

   Добрый день, Татьяна. Извините, что долго не отвечали. Возраст не является противопоказанием к лазерной коррекции. Не бывает поздно выполнить коррекцию. Но могут быть другие ограничения. Для того, что бы понять, можно делать коррекцию или нет, нужно пройти обследование по программе «Рефракционная диагностика». После нее абсолютно точно ответят, можно ли и нужно ли оперироваться Вам, а так же хирург поможет подобрать метод коррекции. Судя по степени Вашей близорукости Вам может быть доступна как эксимер-лазерная коррекция, так и новая технология ReLEx Smile, которая в Украине есть пока только в клинике «Визус».
   Рады будем видеть Вас в клинике.

 • Юлия

  Добрый день. Можете сказать сколько будет стоить операция, если сейчас я ношу торические контактные линзы — 4.75 на оба глаза?

  • Безденежный Сергей Валерьевич

   Добрый день Юлия.
   Существует много методик выполнения коррекции зрения. И основным показателям для выбора методики является толщина роговицы.
   Для определение показаний и противопоказания вам нужно будет пройти «Рефракционную диагностику» — 750 гривен, на которую можете записаться по телефону: 0-800-30-43-43 (единый номер) или +38 (061) 239-52-58.
   Цена будет в пределах 7500-19600гр за глаз в зависимости от выбранного метода.

  • Безденежный Сергей Валерьевич

   Добрый день Александр!
   возможно проведение, необходимо пройти «Рефракционную диагностику» — 750 гривен, на которую можете записаться по телефону: 0-800-30-43-43 (единый номер) или +38 (061) 239-52-58. Операция по технологии ReLEx SMILE.-19600 за 1 глаз. Будем рады Вам помочь

 • Ольга

  Здравствуйте. У меня -7 оба глаза. Можно ли делать коррекцию зрения если я кормлю ребёнка грудью?

 • Михайло

  Здрастуйте . Підскажіть у меня зір -1.5 оба ока у скільки может обійтись його відновити повністю

  • Диденко Людмила Генадиевна

   Доброго дня, Михайло. Для обґрунтованого підходу у виборі методу корекції Вам необхідно записатися на повний офтальмологічний огляд. Якщо ви плануєте провести ексимерлазерну корекцію зору, то Вам необхідно пройти програму » Рефракційна діагностика» Записатися на огляд чи обстеження можна за телефоном +38 (061) 239-52-58; або зателефонував на єдиний номер, 0-800-30-43-43

 • Emil Wolf

  Здравствуйте.

  Хотел бы утучнить цену операции ReLEx SMILE? Цена таже и для иностранцев?

  Спасибо зарание

 • Каролина

  Добрый день, у меня близорукость, 0.16. Во сколько мне обойдётся коррекция зрения и возможна ли она или же нужна другая процедура?

  • Моторыкина Анна Николаевна

   Добрый день, Каролина. Для того что бы определиться с методом коррекции необходимо пройти первичный осмотр. Стоимость эксимерлазерной коррекции зрения от 3500 до 12000 грн. (один глаз). Перед операцией необходимо пройти дообследование — рефракционную диагностику, ее стоимость 750 грн. Запись по телефону — (061)239-52-58/0800-30-43-43. Спасибо за вопрос.

 • Денис

  Добрый день. У меня высокая близорукость, а более пяти лет назад в Одессе делали операцию (отслоение сетчатки одного глаза). -9 и -12 с астигматизмом на один глаз. Возможна ли после такой операции коррекция зрения?

 • Анна

  Добрый день!
  Скажите , пожалуйста, у меня зрение:
  OD Sph -2,0 cyl (-), ax (-)
  OS Sph -1,5 cyl (-), ax (-)
  DP= 64 мм
  Сколько будет стоить лазерная коррекция зрения на оба глаза?
  Спасибо за ответ)

  • Диденко Людмила Геннадьевна

   Здравствуйте, Анна. Для того, чтобы определиться со стоимостью операции, Вам необходимо пройти обследование по программе «Рефракционная Диагностика». Записаться на обследование можно по телефону +38 (061) 239-52-58; или на единый номер, 0-800-30-43-43

 • Алена

  Маме 60 лет, у нее приблизительно -3 -3,5., подскажите, можно ли в таком возрасте делать коррекцию зрения и на столько можно его выровнять? Сколько по времени будет длится реабилитация и какая цена будет максимальная. Спасибо!

  • Диденко Людмила Геннадьевна

   Здравствуйте, Алена. Для того чтобы определиться с возможным видом коррекции и его стоимостью следует пройти офтальмологическое обследование в нашем центре. Записаться на прием можно по телефону +38 (061) 239-52-58; ул.Космическая, или позвонив на единый номер 0-800-30-43-43.

 • Lukman Hussein

  Здравствуйте! Я приезжаю в Запорожье на 3 недели в июне 2019 и хочу избавиться из очков т.е делать посмотер и потом операцию ласик или что врачи будуть рекомендовать. Вопрос успею за это время всё это делать и могу себя записовать сразу на прием. Спасибо . Извините за ошибки.

  • Диденко Людмила Геннадьевна

   Здравствуйте, Lukman Hussein. Вам следует записаться на первичный прием и пройти программу «Рефракционная диагностика», после чего Вам будет подобрана индивидуальная программа лечения. Записаться на прием можно по телефону +38 (061) 239-52-58; или единый номер, 0-800-30-43-43. А также по e-mail: info@visus.ua

 • 380668801305

  Здравствуйте , я проходила у вас в клинике первичную диагностику в 2017 году перед родами ! В рекомендациях написали диагноз и лазерную корекцию левого глаза после родов и по окончанию кормления грудью . Вот хочу у вас в клинике сделать корекцию . Подскажите как мне правильно поступить, записаться на первичную диагностику или сразу на рефракционную ?

  • Михайленко Надежда Викторовна

   Здравствуйте. Вы можете сразу записаться на «Рефракционную диагностику», которая стоит 750 грн. и по времени займет около 3-4 часов, по завершению которой Вам врач расскажет все особенности Ваших результатов обследования и подробно о методах эксимерлазерной коррекции зрения. Записаться на «Рефракционную диагностику» можно по номеру телефона: +38 (061) 239-52-58 или 0-800-30-43-43. Будем рады видеть Вас в нашей клинике.

 • Николай

  Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, какая стоимость внутриглазных факичных линз Visian ICL (STAAR, Швейцария)?

 • Алла

  Сыну 21 год. У него близорукость -5 диоптрий (оба глаза). Хочет сделать лазерную коррекцию. Подскажите, пожалуйста, во сколько max обойдется полная диагностика, операция и послеоперационное наблюдение.

  • Безденежный Сергей Валерьевич

   Здравствуйте Алла. Первичный прием стоит 340-380гр, рефракционная диагностика (Предоперационное обследование) 750гр на оба глаза.
   Эксимерлазерная коррекция от 7500-9000гр глаз.
   Возможны дополнительные затраты на укрепление сетчатки, если будут найдены определенные дистрофии сетчатки во время обследования.