ЧОМУ ВІЗУС


ЧОМУ ПАЦІЄНТИ ОБИРАЮТЬ «ВІЗУС» ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ РЕФРАКЦІЙНОЇ ОПЕРАЦІЇ?:

1.    ПРОФЕСІОНАЛІЗМ.

Ми гарантуємо Вам високий рівень надання офтальмологічної допомоги. Вас оперують кращі хірурги (всі хірурги отримали відповідну підготовку за межами України, в кращих клініках Західної Європи і США).

Про ваше здоров’я дбає колектив з 2-х д.мед.н., професорів і 5 кандидатів мед.наук, професіоналів своєї справи, за плечима яких десятки тисяч успішно проведених операцій.

2.    БЕЗПЕКА

Ви можете бути впевненими в тому, що обстеження проведено у відповідності до світових стандартів (клініка ВІЗУС є єдиною офтальмологічною клінікою в Запорізькій області, де перед операцією проводять оптичну когерентну томографію — єдиний метод, що дозволяє точно розрахувати товщину рогівки, що дозволяє прогнозувати операційні ризики) і виявити всі можливі ризики проведення операції. Ви можете бути впевненими в якості операційного обладнання (все обладнання має європейські сертифікати відповідності та сертифікати FDA).

3.    ДОСТУПНІСТЬ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Ви можете бути спокійними після операції. Фахівці клініки і хірурги, що  оперують будуть доступні для вас щодня до вашого повного одужання. Ми надаємо можливість цілодобового зв’язку з черговим лікарем.

4.    УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ.

У клініці сучасної офтальмології «ВІЗУС» виконуються всі види рефракційних операцій — ексімерлазерна корекція зору (всі методи), імплантація факічної задньокамерної лінзи ICL STAAR, імплантація передньокамерної лінзи ARTIZAN і ARTIFLEX, рефракційна заміна кришталика. Ми володіємо всіма методами ексімерлазерної корекції зору, щоб вибір був максимально безпечним для Ваших очей.