Про нас


У Запорізькій області «ВІЗУС» — єдина офтальмологічна клініка має вищу акредитаційну категорію.

Унікальність клініки сучасної офтальмології «ВІЗУС» полягає в тому, що ми виконуємо всі види рефракційних операцій (єдина клініка в Україні, де використовуються всі методи ексімерлазерной корекції зору: ФРК (PTK), LASEK, epi-LASIK, LASIK, SBK-LASIK)) , а також імплантація факічних задньокамерної лінз ICL STAAR, імплантація переднекамерной лінз ARTIZAN і ARTIFLEX, рефракційна заміна кришталика. Ми володіємо всіма видами корекції зору, щоб вибір був максимально безпечним для Ваших очей.

Для пацієнтів з катарактою в клініці розроблена спеціальна програма обстеження, що дозволяє максимально точно прогнозувати результат операції. За каламутним кришталиком невидимі структури очного дна, але в клініці «ВІЗУС» всім пацієнтам перед операцією виконується УЗ дослідження ока, що дозволяє виключити відшарування сітківки або наявність утворень. Клинка «ВІЗУС» єдина в Запорізькій області оснащена ендотеліальних мікроскопом, що дозволяє підрахувати кількість ендотеліальних клітин рогівки перед операцією, що дозволяє прогнозувати результат операції і забезпечує оптимальний результат операції. Факоемульсифікація катаракти — новітня методика видалення катаракти з допомогою ультразвуку з наступною заміною на штучний кришталик.

Міопія — це часта патологія рефракції ока при якій зображення предметів формується ПЕРЕД сітківкою. Лікування міопії або лікування короткозорості в Запоріжжі виконується за рахунок діагностик і пріміненія нічних лінз Парагон.

Клініка «ВІЗУС» єдина клініка в Запоріжжі, де проводиться лікування кератоконуса з використанням швейцарського обладнання UV-X і ультрафіолетового випромінювання для збереження рогівки.