ReLEx SMILE і Фемто-ЛАСІК


ReLEx SMILE

Зміст розділу:

Smile

 1. Що таке ReLEx?
 2. Переваги ReLEx SMILE
 3. Де отримати консультацію з приводу лазерної корекції зору ReLEx SMILE?

Фемто-ЛАСІК

 1. Суть лазерної корекції зору
 2. Технологія формування клапану фемтосекундним лазером дозволяє

Ціни на рефракційну діагностику та хірургію

   

За оцінкою ВОЗ, у світі понад 150 мільйонів людей мають порушення зору, такі як короткозорість, далекозорість або астигматизм, викликані аномаліями рефракції. Сучасні  методи офтальмології дозволяють виправити порушення у більшості таких випадків.

Суть лазерної корекції зору – це зміна заломлюючої сили рогівки, надання їй нової форми. За методикою Lasik випаровування відбувається із середніх шарів рогівки. Для доступу до них формується рогівковий клапан (флеп).

До цього часу в усіх клініках України, флеп формується механічно за допомогою мікрокератомів, тобто просто проводиться зріз рогівки. У передових клініках Європи та світу ця процедура вже давно виконується за допомогою фемтосекундного  лазера.

При використанні фемтосупроводу корекції формування рогівкого клапану виконується не механічним інструментом, мікрокератомом, а шляхом розшарування тканин лазерним променем.

фемто   

   Фемтосекундний лазер використовує промінь інфрачервоного світла для точного фокусування відділення тканини на заданій глибині. Коли фемтосекундний лазер сформував зріз з точно запрограмованої форми та величини, офтальмохірург відгинає сформований клапан (піднімає флеп) і проводить безпосередньо корекцію ексимерним лазером, надаючи рогівці нову форму і тим самим змінюючи силу її заломлення. Далі відігнутий клапан повертається назад і займає точно своє місце за рахунок правильно виконаного фемтосекундним лазером зрізу.

Використання фемтосекундного лазера для формування клапана (Фемто-ЛАСІК) дозволяє отримати ідеальну гладку поверхню кордону розшарування рогівкової тканини без механічного впливу на рогівку. Рогівковий клапан формується за індивідуально заданними параметрами ока кожного пацієнта, чого неможливо досягти механічним інструментом.

Технологія формування клапана фемтосекундним лазером дозволяє:

 • досягти якісно нових характеристик контрастності та чіткості зору;
 • повертати зір людям з тонкою рогівкою;
 • значно скоротити період реабілітації;
 • звести ризики процедури до чисто теоретичних.

З фемтосупроводом ексимерлазерної корекції можна допомогти значно більшій кількості пацієнтів з аномаліями рефракції. Вперше в Україні технологія Фемто-Ласік доступна офтальмохірургам клініки «Візус». А це можливість проводити корекцію пацієнтам з різноманітними варіантами анатомії рогівки, пласкою та тонкою рогівкою, надто крутою рогівкою та іншими складними аномаліями оптики ока. Також така методика полегшує корекцію на фоні «синдрому сухого ока».

Фемтосупровід значно розширює можливості методики ЛАСІК. За допомогою цієї технології можна досягти високої якості зору навіть в найскладніших випадках.

 

Smile

            

Процедуру ReLEx SMILE проводять у всьому світі, а тепер і в Україні в клініці Візус!

Кожну хвилину у світі проходить одна операція SMILE. До квітня 2019 було виконано вже 2 000 000 процедур.

Вже наступного дня після процедури ReLEx SMILE пацієнти повертаються до активного життя без окулярів і контактних лінз.

                         

Що таке ReLEx SMILE?

       ReLEx SMILE — це технологія фемтосекундної лазерної корекції зору від німецької компанії Carl Zeiss Meditec. Метод розроблений групою офтальмологів на чолі з Валтером Секундо и Маркусом Блумом.

     За допомогою технології ReLEx SMILE коректують короткозорість і міопічний астигматизм. Процедура проходить без болю, з мінімальним хірургічним втучанням і займає всього декілька хвилин.

        Операція виконується з використанням фемтосекундного лазеру ZEISS VisuMax. Лазерний промінь формує лентикулу в товщі рогівкової тканини, яку потім вилучають через розріз 2−4 мм. Метод змінює кривизну рогівки, не пошкоджуючи її поверхню.

                            

              

           

Переваги ReLEx SMILE

Більшість рогівкової тканини залишається незачепленої при операції ReLEx SMILE, порівняно з операціями ФРК і LASIK.

 • smile_vs_lasikРозріз зовнішніх шарів рогівки при операції ReLEx SMILE на 80% менше, ніж при операціях LASIK і Femto-LASIK. Невеликий рогівковий розріз потрібен тільки для вилучення лентикули.
 • Зона хірургічного втручання, яка включає в себе оптичну і перехідну зони, приблизно на 25% менше при операціях ReLEx SMILE, порівнюючи з LASIK і Femto-LASIK.
 • 4 мм — довжина мініінвазивного розрізу при операції ReLEx SMILE. При операціях LASIK  довжина розрізу рогівкового лоскута складає близько 20 мм.7,5 мм — діаметр зони хірургічного втручання при операції ReLEx SMILE. При операції LASIK діаметр зони втручання складає близько 9 мм.

 Ніколи раніше лазерна корекція зору не була такою щадною у впливі на око, ніж сьогодні.

       Де отримати консультацію з лазерної корекції зору ReLEx SMILE?

   

     Операцію ReLEx SMILE проводят в офтальмологічних клініках, в яких установлений фемтосекундний лазер ZEISS VisuMax®, і кваліфіковані лікарі-офтальмологи володіють технологією ReLEx SMILE.

    ZEISS VisuMax® спеціально розроблений для сучасних рефракційних методів лікування, одним з яких є ReLEx SMILE.

    Інноваційна система лазера забезпечує субмікронну точність при розрахунку лентикули у внутрішніх шарах рогівки, ефективність і передбачуваність процедури, комфорт пацієнта та лікаря.

Ціни на рефракційну діагностику та хірургію

№п/п Найменування послуги Вартість, грн.
1 Рефракційна діагностика (Передопераційне обстеження) 1600
2 Лазерна корекція технологією ReLEx Smile 32000
3 Femto-Lasik при міопії та міопічному астигматизмі до 6 Д 1 око 19600
4 Femto-Lasik при міопії та міопічному астигматизмі більше 6 Д 1 око 20400
5 Femto-Lasik при гіперметропії та гіперметропічному астигматизмі до 4 Д 1 око 20100
6 Femto-Lasik при гіперметропії та гіперметропічному астигматизмі більше 4 Д 1 око 22100
7 Femto-Lasik при змішаному астигматизмі 1 око 22600
* Ціни уточнюйте за телефоном (061) 239-52-58

  Тепер це можливо зробити в клініці Візус!