Корекція лінзами 5


Линзы

Зміст розділу:

 1. Лінзи Paragon CRT (нічного носіння)
 

2. Склеральні лінзи
 
3. М’яка контактна корекція

Лікування міопії

    Міопія (короткозорість) (від грец. Μύω — «щурюсь» і ὄψις — «погляд, зір») — це часта патологія рефракції ока, при якій зображення предметів формується ПЕРЕД сітківкою.

    Якщо Ви прийшли в клініку «ВІЗУС», тут Вас детально обстежать і запропонують різні методи корекції міопії. У нашій клініці Ви зможете не тільки підібрати очкову і контактну корекцію, а також отримати курс ортокератологічного лікування в разі прогресування міопії

У людей з короткозорістю або збільшеною довжиною ока — осьова короткозорість, або рогівка має велику заломлюючу силу, через що виникає невелика фокусна відстань — рефракційна короткозорість. Як правило, ці два моменти можуть поєднуватися. Короткозорі люди добре бачать зблизька і  погано далеко. При короткозорості віддалені предмети здаються розпливчастими, змазаними, нечіткими. Гострота зору стає нижче 1,0.

Навіщо лікувати, якщо не можна вилікувати?

    Так, міопію вилікувати не можна. Забути про проблему можна з 18 років, після виконання ексімерлазерної корекції. Але, за умови, що вдасться зупинити прогресування короткозорості. Для цього необхідно прибрати вічного супутника короткозорості — спазм акомодації.

  Перш за все, для цього необхідно регулярно перевіряти зір і проходити курси апаратного і медикаментозного лікування. Фахівці клініки «Візус» індивідуально підбирають курс лікування для кожної дитини з урахуванням чутливості органу зору і переносимості процедур.

    Кожна дитина з міопією повинна бути повністю обстежена! Єдиним методом, що дозволяє точно встановити прогресування міопії, є УЗ-обстеження, що дозволяє точно виміряти розмір очного яблука.

Подовження ока мінімум на 1 мм — це прогресування короткозорості на діоптрію!

Отже, діагноз міопія вже поставлений … Що робити далі?

 • Обов’язкове обстеження не рідше 1 разу на 6 місяців, для контролю і стабілізації процесу. Кожні 6 міс. лікар-офтальмолог повинен оглянути дитину і призначити курс підтримуючого медикаментозного або апаратного лікування. Основна мета таких оглядів — не пропустити прогресування міопії;
 • 1 раз на рік необхідно контролювати передньо-задній розмір очного яблука (УЗ, А-сканування) для виявлення прогресування за рахунок збільшення очного яблука;
 • Необхідно підібрати комфортну і, за можливостю, максимальну корекцію для хорошого зору. Не забувайте, що коли дитина мружиться, короткозорість прогресує швидше. Існує думка, що окуляри або лінзи повинні бути слабкими, щоб око «працювало». Насправді — це лише сприяє прогресуванню короткозорості!
Деагностика миопии у детей

     Найефективнішим методом для зупинки прогресування короткозорості є використання «нічних» лінз Paragon CRT

    Клініка «Візус» є сертифікованим центром з підбору контактних лінз PARAGON CRT. Всі фахівці сертифіковані компанією PARAGON і мають міжнародні сертифікати відповідності.

Вже 15 років ми даруємо нашим маленьким пацієнтам можливість бачити світ іншими очима!

    Цей метод дозволяє повністю прибрати вплив спазму акомодації на прогресування міопії і забезпечити хороший зір без окулярів і денних контактних лінз.

Миопия у детей. Лечение миопии. Ночные линзы.

Чому варто віддати перевагу саме нічним лінзам ???

    Цей метод визнаний безпечним і ефективним для лікування короткозорості у дітей і підлітків. Його безпека підтверджена міжнародними сертифікатами якості CE і FDA.

        Провідні офтальмологи всього світу віддають перевагу саме цьому методу лікування прогресуючої міопії.

Линзы парагон Линзы paragon

    Даний метод дозволяє не тільки зупинити прогресування міопії і забезпечити дитині 100% зір протягом всього дня без використання окулярів і контактних лінз, а ще й забезпечити нормальний розвиток особистості дитини. Ті батьки, які теж мають короткозорість, напевно пам’ятають, як важко психологічно користуватися окулярами в дитячому та підлітковому віці.

Суть методу:

    Батьки (якщо дитина маленька) надягають лінзи на ніч і знімають вранці. За ніч відбувається дозоване (індивідуальне) перерозподіл обсягу епітеліальних клітин рогівки, що забезпечує 100% зір вже на наступний день БЕЗ ОЧКІВ, БЕЗ КОНТАКТНИХ ЛІНЗ !!!

Показання до використання PARAGON CRT:

 • Прогресуюча міопія;
 • Міопія до -6 Дптр;
 • Міопія до -6 Дптр і складний міопічний астигматизм до -1.75 Дптр;
 • Анізометропія;
 • Не піддається лікуванню спазм акомодації;

Слід пам’ятати про лінзи нічного носіння, при підборі корекції пацієнтам зі слабким ступенем міопії (в межах -0.75 / -1.0) — такі пацієнти можуть використовувати PARAGON CRT 2 рази в тиждень і обходитися без додаткової корекції.

Отже, Ви вирішили, що метод підходить Вам або Вашій дитині. З чого почати:

 • Вам необхідно записатися на консультацію з ортокератологіі (для підбору лінз нічного носіння). На консультації дитина буде повністю обстежена і за відсутності протипоказань будуть підібрані і замовлені індивідуальні лінзи;
 • Після отримання лінз, Ви або Ваша дитина будете навчені правилам використання лінз в домашніх умовах;
 • Протягом 1 року у Вас будуть заплановані 6 обов’язкових оглядів:
 • — на наступний ранок;
 • — через 1 тиждень;
 • — через 1 місяць;
 • — через 3 місяці;
 • — через 6 місяців;
 • — через 1 рік.

     Якщо Ви живете в іншому місті, Ви можете також спостерігатись у офтальмолога за місцем проживання. Обов’язковий тільки огляд на наступний ранок.

 

Що таке склеральні лінзи?

    

Склеральні лінзи  –  це контактні лінзи, які допомагають виправити проблеми із зором у тих випадках, коли не допомагають звичайні контактні лінзи.

У клініці «ВІЗУС» застосовуються жорсткі склеральні лінзи NORMAL EYES всесвітньо відомої американської компанії PARAGON.

Для точного підбору цих лінз у нас є:

 • високоточне обладнання ORBSCAN і VISANT для розрахунку цих лінз;
 • пробні набори склеральних лінз, що забезпечує максимальну адаптацію цих лінз на оці.

Склеральна лінза представляє собою контактну лінзу діаметром від 14,5 мм до 24 мм. Оскільки склеральні лінзи повністю покривають поверхню рогівки і спираються на склеру, то вони можуть легко використовуватися людьми, які мають неправильну форму рогівки.

     Показання для склеральних лінз:

 • кератоконус;
 • анірідія;
 • виражений синдром сухого ока;
 • синдром Шегрена;
 • нейтрофічний кератит;
 • ускладнення після трансплантації рогівки.
 1. Кератоконус —  захворювання рогівки, в результаті якого рогівка змінює форму. Зі сферичної вона повільно стає конусоподібною. Зір знижується. Звичайні окуляри і лінзи в цьому випадку допомогти не можуть. Тому лікарі-офтальмологи рекомендують використовувати жорсткі лінзи, які виправляють зір.

    Жорсткі контактні лінзи, спочатку рекомендовані хворим з кератоконусом, мають маленький діаметр (близько 9 мм) і можуть децентруватись під час кліпання. У пацієнтів при цьому знижується якість зору і з’являється дискомфорт. При цьому склеральна лінза може повністю максимально покривати кератоконус, до того ж, за рахунок фіксації на склері, лінза при кліпанні незначно зміщується.

Склеральні лінзи дозволяють зупинити прогресування кератоконуса.

    Склеральні лінзи виконують не тільки лікувальну функцію, а й дозволяють зупинити прогресування кератоконуса.

Якщо Ви вирішили підібрати склеральні лінзи:

У клініці Ви запрошуєтесь на підбір склеральних лінз після повного обстеження.

 • Підбір склеральних лінз спочатку вимагає більше часу і спеціального обладнання, додаткові дослідження (Visant OCT), ніж при звичайному підборі м’яких контактних лінз. Вони виготовляються за індивідуальними параметрами конкретної людини;
 • склеральні лінзи мають відмінні оптичні характеристики і не створюють ефекту «розмиття» під час кліпання;
 • До склеральних лінз необхідна адаптація носіння. Пацієнт повинен звикнути, навчитися надягати і знімати їх, але в даному випадку це займає більше часу через великий діаметр лінзи.

 

 

      М‘яка контактна корекція

    Контактні лінзи — гідна альтернатива традиційним засобам корекції. Сучасні лінзи комфортні під час носіння і легкі в догляді, а ще вони змінили на краще життя мільйонів людей.

      У нашій оптиці Ви знайдете всі види м’яких контактних лінз, а лікарі клініки «Візус» допоможуть Вам підібрати індивідуальні м’які лінзи для неперевершеного комфорту.

Сучасні контактні лінзи використовуються для корекції міопії і гіперметропії (сферичні), астигматизму (торичні), пресбіопії (мультифокальні); в разі нестандартних параметрів можна виготовити індивідуальну контактну лінзу. Кольорові лінзи давно полюбилися тим, хто хоче добре бачити і нестандартно виглядати. Підбирати контактні лінзи і призначати режим носіння повинен тільки лікар після повного обстеження!

 • М’які лінзи найбільш популярні на сьогоднішній день. Виготовляються з гідрогелевих і силікон-гідрогелевих полімерів, з високим вмістом води в лінзі. Силікон-гідрогель відомий як матеріал, що дозволяє очам «дихати», завдяки високій кисневої проникності;
 • Жорсткі газопроникні лінзи виготовляються з матеріалів на основі силікону і мають найвищий показник проникності для кисню. Вони особливо гарні для корекції пресбіопії і високих ступенів астигматизму;
 • Жорсткі лінзи, зроблені з ПММА (оргскло), застаріли і практично не використовуються.

 • Одноденні лінзи — після одного дня носіння можна спокійно викинути. Самий гігієнічний і здоровий режим — свіжа пара лінз кожен день!
 • Лінзи частої планової заміни — термін служби два тижні. Гарний баланс ціна — якість — гігієнічність в догляді;
 • Планової заміни — заміна лінз раз в місяць (добре, якщо це силікон-гідрогель). Або раз в три місяці — характерно для гідрогелевих лінз;
 • Традиційні — від півроку і більше. Найгірший варіант з точки зору здоров’я і безпеки.

 • Індивідуальні контактні лінзи виготовляють, з огляду на параметри ока конкретної людини. Тому вони ідеальні для нестандартних рефракцій, при неправильній формі рогівки, астигматизмі високого ступеня;
 • Спеціальна методика підбору вимагає більше навичок від лікаря-фахівця, наявності сучасного обладнання і спеціальних вимірювань (кератотопографія рогівки і визначення аберацій вищого порядку), на відміну від звичайних м’яких лінз.

Чому не можна переношувати лінзи?

   Як відомо, у тих, хто носить контактні лінзи, ризик виникнення запальних захворювань очей вищий, ніж у інших, особливо якщо не дотримуються терміни і режим носіння (які виробляються для кожного типу лінз саме з урахуванням максимальної безпеки для здоров’я очей).

    По-перше, на лінзі в процесі носіння утворюються білкові і ліпідні відкладення, тобто лінза забруднюється. Чим частіше порушується рекомендований режим носіння і, чим довше «переношується» лінзи, що вимагають заміни, тим вище ризик інфікування.

    Якщо термін носіння лінз 1 місяць, то їх необхідно замінити після закінчення зазначеного терміну, навіть якщо ви надягали їх всього кілька разів.

    По-друге, з часом відбуваються незворотні зміни матеріалу контактної лінзи.

    По-третє, відомо, що рогівка, протягом тривалого часу покрита контактною лінзою, страждає від хронічного браку кисню (гіпоксія), що згодом може привести до незворотних змін і погіршення зору (стосується лінз з низькою кисневою проникністю).

Більшість офтальмологів вважають оптимальним денний режим носіння, коли лінзи знімаються на час нічного сну, але найсучасніші силікон-гідрогелеві лінзи мають великий коефіцієнт пропускання кисню, тому допустимі для безперервного носіння від тижня до 30 діб.

Плавати в контактних лінзах тривалого носіння не допускається.

Обов’язково виконуйте всі рекомендації лікаря і регулярно приходьте на профілактичні огляди, не забувайте, що навіть якщо лінзи дозволені для безперервного режиму, при загальних інфекційних захворюваннях (грип, ГРВІ) носити контактні лінзи не рекомендується.

 

Для запису на прийом Вам необхідно вибрати день, заповнити всі поля. Вам передзвонить наш адміністратор.

Календарь загружается...


Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 мыслей про “Корекція лінзами

 • София

  Здравствуйте, какова цена услуги на проверку зрения и возможный подбор новых дневных линз?

 • Надежда

  Добрый день! Меня интересует стоимость приёма врача и приобретения гидрогелевых линз которые меняются раз в квартал. Спасибо.

  • Михальчик Сергей Валериевич

   Добрий день, Надія. Зараз клініка працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 по 15:00, у тому числі працює операційна у повному обсязі та Космічне відділення. Ми готові надавати допомогу тим, хто потребує. Ціни ми не міняли з середини 2021, первинний огляд 390 гривень діє знижка 30%. Лінзи треба уточнювати в оптиці в наявності в залежності від діоптрий. Реєстратура приймає дзвінки також на вихідних. Запис за телефоном 0800304343.

 • Светлана

  Здравствуйте, где вы находитесь? Можно ли у вас подобрать склеральные линзы, и сколько они будн стоять.?

  • Анастасія Евгенівна Дутка

   Здравствуйте, Светлана! Клиника находится по адресу ул. Независимой Украины 34, также Космическая 114. Стоимость склеральной линзы на один глаз 11200 — грн. Запись по телефону 0800-30-4343. Будем рады Вам помочь.