Костровська Катерина Олегівна


Костровська Екатерина Олеговна к.мед.н, офтальмолог I категории, заведующий ЛДВ№1

Кандидат медичних наук, доцент, лікар-офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург. Медичний директор з поліклінічної справи, завідуюча лікувально-діагностичним відділенням №1.

Закінчила Запорізький державний медичний університет у 2002 році з червоним дипломом.

З 2002 по 2004 рік навчалася в інтернатурі та магістратурі при кафедрі офтальмології ЗДМУ.

У 2004 році захистила магістерську роботу на відмінно на тему «Особливості гемодинаміки ока у осіб молодого віку з аномаліями рефракції», і отримала червоний диплом магістра медицини.

Переможець українських і міжнародних конкурсів наукових робіт молодих вчених, в тому числі має диплом за кращу наукову роботу на IV Всеросійській науковій конференції молодих вчених «Актуальні проблеми офтальмології» при ФДМ «МНТК «Мікрохірургія ока» ім. акад. С.Н. Федорова».

З 2004 по 2006 роки працювала лікарем в центрі мікрохірургії ока обласної клінічної лікарні.

З 2006 по 2009 рік навчалася в аспірантурі при кафедрі очних хвороб Запорізької медичної академії післядипломної освіти. У січні 2011 року захистила кандидатську дисертацію на тему: «Ефективність хірургічного лікування катаракти у пацієнтів з цукровим діабетом» і отримала вчений ступінь кандидата медичних наук.

З 2009 року працює асистентом кафедри офтальмології в Запорізькому державному медичному університеті.

Має понад 50 друкованих праць, в тому числі 3 патенти на корисну модель.

З 2006 року лікар-офтальмолог, офтальмохірург клініки «Візус», так само має сертифікат з дитячої офтальмології.

Постійно підвищує свою кваліфікацію, проходить регулярно тематичні курси удосконалення лікарів. Неодноразовий учасник з’їздів Європейського товариства рефракційних та катарактальних хірургів, в 2010 р. пройшла курси катарактальної і рефракційної хірургії від Європейського товариства. Є дійсним членом товариства офтальмологів України. Періодично проходить стажування в Україні та країнах Євросоюзу. Активно займається науковою діяльністю. Читає лекції підвищення кваліфікації для лікарів. Бере участь в декількох міжнародних наукових клінічних дослідженнях.

Напрямки роботи: рефракційна хірургія, хірургія сльозових шляхів, вікова макулярна дегенерація, катарактальна хірургія.

Єдиний хірург-офтальмолог в Запорізькій області, який займається проблемами непрохідності сльозовивідних шляхів і їх реконструктивної хірургією. Спільно з ЛОР-хірургами проводить ендоскопічні дакріоріноцистостомії.

Разом з іншими рефракційними хірургами клініки «Візус» входить в число перших рефракціоністів в Україні, які мають ліцензію на проведення лазерних корекцій методом ReLex Smile.

Досвідчений офтальмохірург, проводить більше 50 операцій щомісяця.