Цибульська Таміла Євгенівна


Цыбульская Тамила Евгеньевна Костровская Екатерина Олеговна Врач-офтальмолог высшей категории, кандидат медицинских наук, доцент кафедры офтальмологии

Доктор медичних наук, доцент кафедри офтальмології Запорізького державного медичного університету, лікар-офтальмолог вищої категорії. Член Асоціації дитячих офтальмологів України. Член товариства офтальмологів України. Завідуюча дитячою офтальмологічною службою клініки «ВІЗУС». Є сертифікованим спеціалістом з підбору лінз нічного носіння PARAGON CRT.

Закінчила Запорізький державний медичний університет, педіатричний факультет у 1995 р. З 1995 по 1997 рр. пройшла інтернатуру з дитячої офтальмології в Запорізькій обласній дитячій лікарні, а також на кафедрі Запорізької медичної академії післядипломної освіти. З 1997 по 2000 р. працювала дитячим офтальмологом 8 дитячої поліклініки міста Запоріжжя. З 2000 по 2005 р. – лікар-офтальмолог Запорізької обласної дитячої консультативної поліклініки. З 2005 по 2010 р. — лікар-ординатор очного відділення Запорізької обласної дитячої клінічної  лікарні, а також  лікар з надання невідкладної медичної допомоги дітям з травмами ока. З 2010 р. – асистент кафедри офтальмології Запорізького державного медичного університету. У клініці сучасної офтальмології «ВІЗУС» працює з 1997 р.

З 2004 по 2008 рр. навчалася в заочній аспірантурі на кафедрі очних хвороб в Запорізькій медичній академії післядипломної освіти. У 2008 і 2010 рр. – курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Дитяча офтальмологія» і мікрохірургія ока при Запорізькій медичній академії післядипломної освіти. З 2008 р. присвоєна вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «дитяча офтальмологія». У 2010 р. у Вченій Раді ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова АМН України» захистила кандидатську дисертацію на тему: «Ефективність модифікованого способу лікування амбліопії у дітей» під керівництвом д.мед.н. проф. Завгородньої Н.Г.

Автор більше 40 наукових робіт, присвячених діагностиці та захворюванню органа зору у дітей, у співавторстві з проф. Завгородньою Н.Г. має 2 патенти на корисну модель. Таміла Євгенівна активний учасник науково-практичних конференцій, з’їздів, засідань міського офтальмологічного товариства. Останні дипломи і сертифікати – учасника конференції «Диференційна діагностика вікової макулярної дегенерації» Одеса, 2010 р., XII з’їзду офтальмологів України, Одеса 2011 р., конференції молодих учених «Федоровські читання» Москва, 2011 р.  «Невські горизонти» Санкт-Петербург, 2010 р., «Актуальні питання акомодації та циклоплегії» Запоріжжя, 2010 р., XVII Офтальм. конгресу «Білі ночі» Санкт-Петербург, 2011 р., «Азаровські читання» Судак, 2011 р., 2-го Світового конгресу з педіатричної офтальмології і страбізму, Мілан, Італія, 2012 р.

Пріоритетні направлення практичної діяльності: дитяча офтальмологія (огляд дітей з періоду новонародженності), аномалії рефракції, косоокість, амбліопія, міопія, уроджена патологія, травми ока.