Безуглий Максим Борисович


Безуглый Максим Борисович

Кандидат медичних наук, лікар-офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург, вітреоретинальний хірург. Член Європейської спілки вітреоретинальних хірургів, Спілки офтальмологів України, Асоціації офтальмологів України, що займаються хірургічною практикою.

 

У 1999 р. з відзнакою закінчив медичний факультет Запорізького державного медичного университету, з 1999 по 2001 рр. –  інтернатура з офтальмології на базі кафедри очних хвороб Запорізької медицчної академії післядипломної освіти.

З 2001 по 2003 рр. працював офтальмологом у Центрі мікрохірургії ока Запорізької обласної клінічної лікарні. З 2003 по 2006 рр. очна аспірантура на кафедрі очних хвороб Запорізької медичної академії післядипломної освіти. У 2007 р. захистив дисертацію на здобуття вченого ступеню кандидата медичних наук.

З 2008 р. ассистент кафедри офтальмології Запорізького державного медичного университету. З 2002 р. – лазерний та вітреоретинальний хірург клиники «ВІЗУС». Виконав більше 10000 лазерних операцій.

Спеціалізація – хірургія заднього відрізку ока – захворювання сітківки (діабетична ретинопатія, вікові макулярні дегенерації, дистрофічні захворювання сітківки та склоподібного тіла, відшарування сітківки), глаукома, катаракта.

У 2009 р. пройшов стажування з вітреоретинальної хірургії у офтальмологічній клініці м. Бремен, Німеччина. Постійний участник багатьох міжнародних  офтальмологічних научно-практичних конференцій в Україні та за кордоном, в т.ч. з доповідями (9-й Конгрес Європейської глаукомної спілки, Копенгаген, Данія, 2012 р.; 115-й щорічний конгрес Американської Академії офтальмології, Орландо, США, 2011 р.; Міжнародний конгрес «Білі Ночі», С.-Петербург, Росія, 2011 р.; Міжнародна конференція «Федоровскі читання», Москва, Росія та інші).

Автор 33 друкованих робіт, 1 патента України на винахід. Соавтор окремих глав монографії Н.Г. Завгородньої, Н.В. Пасечникової «Первинна глаукома. Новый погляд на стару проблему».