Оптична когерентна томографія переднього відділу очного яблука Visante OCT


Visante OCT

Visante OCT —сучасний золотий стандарт у діагностиці патології переднього відділу ока,  надточний діагностичний прилад, що дозволяє отримати чітке зображення поперечного зрізу переднього відрізка ока. При цьому значно розширюється діапазон діагностичної інформації, що дозволяє глибше і докладніше зрозуміти особливості патологічного процесу.

Цей метод діагностичного дослідження дозволяє  виміряти глибину і внутрішній діаметр передньої камери, ширину кута передньої камери і визначити його профіль, товщину рогівки з можливістю складання карти пахіметріі, навіть за наявності набряку і непрозорої рогівки, візуалізуються розміри всіх анатомічних структур і імплантів, розміри сформованих в ході операції порожнин, товщина склеральних лоскутів, висота фільтраційної подушки, товщина флепу і залишкова товщина строми рогівки після рефракційного втручання (LASIK) і тд.  Оскільки методика безконтактна, то дослідження можливо проводити в будь-який час, в тому числі і в ранньому післяопераційному періоді. Також можна оцінити стан інтраокулярної лінзи після факоемульсифікації катаракти, виявити її дислокацію, при її наявності.

У рогівці можливо вимірювання товщини в будь-якому місці і з будь-якої глибини, що має  важливе значення при патологіях рогівки і при діагностичних вимірах перед рефракційними операціями.  Для точного і комплексного дослідження товщини рогівки є можливість складання карти пахіметріі.  Слід зазначити, що пахіметрія на Visante OCT не має обмежень, пов’язаних зі ступенем прозорості рогівки. Тобто виміряти її можна в будь-якому випадку, навіть якщо вона абсолютно непрозора, також є можливість оцінити її структурні зміни.

Визуализация переднего отрезка на приборе Visante OCT

Візуалізація переднього відрізку на приборі Visante OCT.

Пахиметрия роговицы в оптической и параоптических зонах

Пахіметрія рогівки в оптичній і параоптичних зонах.