Пластична хірургія 43


Блефаропластика

Зміст розділу:

 

   Клініка «Візус» — це спеціалізована медична установа, яка надає своїм пацієнтам широкий перелік послуг у сфері пластичної хірургії повік.

Фахівці центру – це лікарі-професіонали, які мають багаторічний досвід роботи й постійно підвищують рівень своєї кваліфікації.

Клініка «Візус» пропонує пацієнтам проведення усіх видів пластичних операцій на повіках, для виконання яких лікарі застосовують сучасні методики. Перевагою центру є наявність сучасно оснащеної операційної, наявність фізіотерапевтичного кабінету з широким вибором фізіопроцедур, що застосовуються в післяопераційному періоді.

У клініці «Візус» проводять наступні види оперативних втручань з пластичної хірургії:

 1. Блефаропластика верхніх і нижніх повік при вікових змінах.
 2. Усунення птозу верхніх повік.
 3. Усунення вивороту і завороту повіки.
 4. Мікрохірургічне видалення новоутворень повік з пластикою.
 5. Операції зі зміни форми й положення очної щілини.
 6. Видалення жирових кил повіки з пластикою повік.
 7. Транскон’юнктивальне видалення жирової кили повіки.
 8. Мікрохірургічні операції з усунення посттравматичних рубцевих змін повік.
 9. Операції з усунення ускладнень верхньої та нижньої блефаропластики.
 

Блефаропластика

   Блефаропластика призначена для поліпшення зовнішнього вигляду та функцій повік. Блефаропластика видаляє жир, зайву шкіру та м’язи від верхніх і нижніх повік. Хірургічна мета — виправлення обвислих верхніх повік та «мішків» під очима, тим самим усуваючи особливості, які змушують обличчя виглядати старим або втомленим, а іноді навіть заважають добре бачити.

У всьому світі блефаропластика один з найбільш затребуваних видів пластичної хірургії обличчя.

Особливості операції:

Пластика повік проводиться під  місцевою анестезією, яка заморозить ділянку навколо очей, внаслідок  чого відчуттів болю під час операції не буде.

При хірургії верхніх повік розріз прихований в природній складці верхньої повіки й саме через цей розріз видаляється надлишок шкіри та жиру. Оскільки розріз продовжує природний контур верхньої повіки, то він буде добре замаскований при загоєнні.

При хірургії нижніх повік розріз, як правило, прихований під віями. Через цей розріз видаляють надлишок шкіри, м’язів та жиру. Жир також може бать перерозподілено щоб позбавити від набряклості або опуклості. Розріз для нижньої повіки може бути виконано в середині нижньої  (транскон’юнктивально), уникаючи зовнішніх шрамів.

 

Птоз – це опущення верхньої повіки.

   Він може розвиватися у різному віці та з різних причин.

Рух верхньої повіки здійснюється групою м’язів і нервів. Порушення їх діяльності призводить до опущення верхньої повіки.

Особливу увагу слід приділяти загальному обстеженню та консультації інших фахівців, в тих випадках, коли птоз з’явився без наявних причин. У дітей це може бути першою ознакою неврологічної патології, у дорослих — проявом судинних та неврологічних порушень. Як правило, птоз потребує оперативного лікування.

 

Заворіт повіки

   Ентропіон— (entropium) — вроджена аномалія положення повіки, при якій край повіки зі зростаючими на ньому віями повернутий до очного яблука. Може виникнути заворот невеликої частини повіки або всієї повіки.

Іноді такий стан може бути виражено значно та уся повіка закручується всередину разом з віями. В цьому випадку виникає сильний біль, так як вії дратують рогівку, можуть викликати дрібні пошкодження, подряпини рогівки, що може закінчитися дистрофічними, виразковими процесами в рогівці та її помутнінням.

Заворіт повіки часто виникає після опіків, після запальних процесів очей (дифтерія, трахома). У цьому випадку заворіт буває рубцевим через утворення рубців повік і кон’юнктиви. При сильному спазмі повіки може виникнути спастичний заворіт. Найчастіше він буває на нижніх повіках. І досить багато випадків спастичного завороту повіки зустрічається у пацієнтів старечого віку, у зв’язку з тим, що шкіра повік в’яла й розтягнута.

 

Виворіт краю повіки (Ектропіон, еctropion)

 

   У цьому випадку війковий край повіки не прилягає до очного яблука, а повернутий назовні. Виворіт повіки може бути незначної міри, коли повіка просто нещільно прилягає до очного яблука або дещо відвисає, при більш значній мірі слизова оболонка (кон’юнктива) вивертається назовні на невеликій ділянці або на всьому протязі повіки. Кон’юнктиву при цьому, видно над війковим краєм. Виворіт може розвинутися при запальних захворюваннях повік та кон’юнктиви — спастичний виворіт.

Паралітичний виворіт повіки виникає при захворюваннях лицьового нерва (невропатія лицьового нерва) у зв’язку зі слабкістю кругового м’яза ока.

Атонічний виворіт повіки виникає в старечому віці внаслідок втрати тонусу кругового м’яза ока й розтягування та атрофічних змін шкіри.

Рубцевий виворіт повік буває наслідком травматичних уражень повіки, опіків. Будь-яка ступінь вивороту повіки завжди супроводжується рясною сльозотечею, пошкодженням шкіри через те, що вона постійно мокра. Кон’юнктива підсихає, потовщується. Можуть розвиватися різні інфекційні процеси.  Як підсумок, може пошкоджуватися рогівка, виникають виразкові ураження рогівки (кератити).

 

Лікування вивороту та завороту повік

   При ектропіоні в першу чергу лікують хворобу, що його викликала, іноді проводиться операція з видалення нижньої частини повіки. Корекція енропіона також здійснюється оперативним методом — занадто короткі м’язові волокна, розташовані біля повіки, ділять на кілька частин, збільшують еластичність волокон, віддалених від повіки.

Якщо внаслідок ектропіону кон’юнктива ока піддається постійному роздратуванню, необхідно звернутися до лікаря-офтальмолога. Втім, будь-яка стадія ентропіону — причина, з якої слід звернутися до офтальмолога, так як вії вже спочатку сильно дратують сполучну оболонку ока. Операція з приводу ентропіона  доцільна тільки в тому випадку, якщо хвороба перестала прогресувати, інакше після операції симптоми захворювання можуть виникнути знову.

Перш за все, лікар спробує обійтися без операції. Він призначить очні краплі, якими найчастіше вдається успішно вилікувати запалення сполучної оболонки ока (кон’юнктивіт). При ентропіоні можна спробувати відновити нормальне положення вій, зафіксувавши нижню повіку в потрібному положенні лейкопластиром.

 

Перебіг хвороби

   Ці хвороби не дуже небезпечні. У разі вивороту повіки, на відміну від ентропіону, немає гострої потреби в оперативному втручанні. При завороту повіки механічне подразнення кон’юнктиви й рогівки може привести до важкого ураження ока й втрати зору.

Також у нашій клініці проводиться видалення дрібних новоутворень повік, таких як:

 • Папілома повік
 • Ксантелазми повік
 • Кісти повік
 • Атероми повік

Папілома повік — доброякісна пухлина, викликана вірусом папіломи людини. Важливо пам’ятати, що при частій травматизації  папілома може набувати злоякісного характеру, до чого схильні більше жінки, тому що папілома часто локалізується в місцях нанесення макіяжу. Тому при даній патології необхідно своєчасне оперативне лікування.

Ксантелазма повік — це доброякісна пухлина лимонного кольору, з плоскою та рівною поверхнею, що розташована на шкірі повік, найчастіше у внутрішньому куті верхньої повіки. Таких бляшок може бути від однієї до кількох, вони мають схильність до об’єднання, з утворенням горбкуватих ділянок. Бляшки мають м’яку структуру, їх розміри коливаються від сірникової голівки до великої квасолі.

Кіста повік  — це доброякісне новоутворення. Виглядає вона як округле утворення частіше з прозорим вмістом, але іноді вміст білого кольору. Розмір кісти, як правило, невеликий (1-3 мм), але бувають кісти до 1 см.

Атерома повік — новоутворення округлої форми, жовтуватого кольору, щільне на дотик. Це кіста, що утворилася в результаті закупорки сальної  залози. Ця кіста малорухлива, безболісна, і може залишатися такою роками. Однак слід завжди пам’ятати про те, що  в будь-який момент може виникнути запалення атероми повіки  або іншої частини обличчя – атерома  перетвориться в гнійник. За зовнішнім виглядом атероми дуже схожі з ліпомами (в народі їх називають «жировиками»). Ліпома схильна до переродження в злоякісну пухлину – ліпосаркому. Тому при появі новоутворення подібного типу хворому необхідно якомога швидше звернутися до лікаря, й провести видалення атероми або ліпоми.

У клініці «Візус» ви завжди можете розраховувати на уважне ставлення фахівців та медичного персоналу, висококваліфіковану допомогу  та індивідуальний підхід!

Ціни на пластичну хірургію

№п/п Назва послуги Вартість, грн.
1 Консультація пластичного хірурга 380
2 Локальна пластика обличчя 8500
3 Видалення жирових гриж нижньої повіки з підтяжкою 14000
4 Усунення завороту/ вивороту нижньої /верхньої повіки 5200
5 Усунення птозу верхньої повіки 4300
6 Доплата за ускладнений варіант операції 900

* Ціни уточнюйте додатково тел. (061) 239-52-58

Для запису на прийом Вам необхідно вибрати день, заповнити усі поля. Вам зателефонує наш адміністратор.

Календарь загружается...

 


Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

43 мыслей про “Пластична хірургія

  • Анастасія Евгенівна Дутка

   Доброго дня, Тетяно! Ціна видалення 1 ксантелазми — 2500 грн. Для цього Вам необхідно записатись на первинний огляд. Лікар проконсультує та надасть детальну інформацію. Будемо раді Вам допомогти!

 • Мила

  Добрый день! Подскажите, пожалуйста, через сколько после ботокса лоб+гусиные лапки+ межбровье можно сделать верхнюю блефаропластику? Спасибо

 • Наталья

  Добрый день, подскажите актуальную стоимость верхней блефаропластики на настоящее время. Спасибо

 • Наталья

  Добрый день.Подскажите пожалуйста стоимость блефаропластики нижних век. И как она делается,с перераспределением жировых отложений и подтяжкой мышцы или просто иссечение лишней кожи? Заранее благодарю за ответ.

 • Юлия

  Здравствуйте! Подскажите пожалуйста цену на данный момент на блефаропластику верхних век.

 • Нинель

  Добрый день. За сколько дней можно записаться на блефаропластику. Это определённые какие-то дни или когда удобно клиенту. Как происходит этот момент?

 • София

  Добрый день. Подскажите цену блефаропластики если делать верхние и нижние веки. Спасибо

  • Елена Викторовна Клименчук

   Добрый день, София .
   Стоимость блефаропластики верхнего века — 8800 грн , нижнего века от восьми до десяти тысяч гривен в зависимости от метода и уровня сложности . Этот момент вы уточняете с врачом на приёме перед операцией .
   Вы можете записаться на приём по номеру телефона 0800304343.
   Будем рады вам помочь

 • Наталья

  Доброе утро. Подскажите пожалуйста,при блефаропластике в вашей клинике возможно сделать седацию?

 • Наталья

  Добрый день. Подскажите пожалуйста стоимость боефаропластики верхних век,с анестезией.

 • Любовь

  Консультація пластичного хірурга , Блефаропластика верхнего века . К доктору Глинка

  • Михайленко Надежда Викторовна

   Добрый день, Виктория. Цена блефаропластики на сегодняшний день 8800 грн. Перед её выполнением надо записаться на прием к пластическому хирургу Глинке Валентине Викторовне. Записаться Вы можете по телефону 0-800-30-43-43 или (061) 239-52-58. Будем рады Вам помочь!

 • Василь

  Добрий день. Скільки коштує видалення атероми верхньої повіки у дитини 6 — ть років. Що потрібно для цього : аналізи і.т.д. Дякую.

 • Юлия

  Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, брату 18 лет, в 2014 году была операция птоз, двух глаз. Что сейчас лучше слелать, блефаропластику или же опять птоз? Возможно ли консультация онлайн и вообще какие наши первоначальные действия? (Есть фото брата и выписки после операции) Спасибо Вам заранее, и извините, может, я некорректные задала вопросы! Также врачами было рекомендовано в 18 лет сделать пластику, а какую непонятно)

  • Телечкун Надежда Александровна

   Добрый день! Юлия, первое что нужно сделать записаться на первичный прием нужны выписки об операциях выполненных вашему брату, для решения дальнейшей тактики. Записаться на обследование можно по телефону +38 (061) 239 -52-58; или позвонив на единый номер 0-800-30-43-43,

 • Максим

  Здравствуйте! 2 года назад проходил у вас обследование глаз, потому что переодически болит один глаз. Вообщем с глазами все оказалось в порядке. Прошло 2 года, боль не проходит. Случайно заметил образование на веке (которое не заметили при осмотре) Похоже на шарик беловатого цвета. Нашёл в интернете информацию что это киста.. Я просто хотел бы узнать приблизительная цена операции по удалению кисты с внутренней части века. Буду очень благодарен.

  • Диденко Людмила Генадиевна

   Здравствуйте, Максим. Вам следует записаться на первичный прием офтальмолога, во время которого специалист определит в чем заключается проблема и предложит варианты лечения. (Описанное Вами состояние не совсем похоже на кисту). Записаться на прием можно по телефону +38 (061) 239-52-58 или позвонив на единый номер 0-800-30-43-43.

 • Вадим

  Здравствуйте, меня зовут Вадим, мне 49 лет,. г.Николаев.
  У меня рубцовый заворот века правого глаза ,вследствии операций по устранению врождённого птоза верхних век, а на веке левого глаза шрам от зашивания после травмы, поэтому когда оперировали птоз, то этот шрам помешал сделать полноценное устранение птоза. То есть на каждом веке своя ситуация.Но это все
  было очень давно,лет 27-30 назад. Сейчас в жизни появилось некоторое время чтоб заняться этим вопросом. Потому что потом с возрастом веки будут стареть .Сейчас может быть появились новые технологии устранения последствий операций на веках? Поэтому хочется спросить, реально ли в моей ситуации исправить все эти
  визуальные недостатки , чтобы получился желаемый
  результат в первую очередь в плане косметического.
  Или это 50 на 50, или не стоит туда вмешиваться чтоб не стало ещё хуже.
  Если можно то может быть по фото вы сможете предварительно оценить, получится ли положительный результат.
  Если нужно ,то фото я дополнительно вышлю.

  • Дорошенко Юлия Юрьевна

   Добрый день, Вадим. Чтобы вы получили полноценную консультацию,к сожалению Вашего фото будет не достаточно. Вам нужно обратиться к нам на консультацию к пластическому хирургу Глинке Валентине Викторовне.

  • Диденко Людмила Генадиевна

   Здравствуйте, Ольга. Удаление папиломы века стоит 430 грн. Предварительно необходимо записаться на офтальмологическое обследование. Сделать это можно по телефону +38 (061) 239-52-58; или позвонив на единый номер, 0-800-30-43-43

  • Новикова Валерия Юрьевна

   Здравствуйте, Виктория! Для выполнения блефаропластики необходимо сдать следующие анализы: клинический анализ крови, анализ крови на сахар, анализ крови на RW, анализ крови на HBs-антиген (вирусный гепатит), коагулограмму.