Оптика 49


Акції та спеціальні пропозиції!

Довідка за телефоном: 061-239-52-62

#Оптика

            Зміст розділу:

1. Центрувальна система Carl Zeiss
2. Цифрові лінзи і лінзи з підтримкою акомодації
3. Лінзи для окулярів
4. Контактні лінзи
5. Захист від комп’ютера
6. Прогресивні лінзи
7. Офісні лінзи
8. Поляризовані, фотохромні, тоновані та спортивні окуляри
9. Дитячі окуляри
10. Окуляри для водіїв

Вас вітає оптика! Давайте знайомитися:

           Ми — фахівці оптики: доброзичливі і професійні консультанти, досвідчені майстри — оптики і команда кращих лікарів — офтальмологів клініки «Візус», з якими ми працюємо більше 20 років! За цей час ми накопичили величезний досвід, завоювали довіру тисячів вдячних пацієнтів!

           У 2016 році ми обладнали сучасну оптику в новій будівлі клініки «Візус», світлу, зручну, де кожен відвідувач може самостійно приміряти вподобану йому оправу, отримати детальну консультацію, виміряти індивідуальні параметри оправи на центрувальній системі Carl Zeiss з точністю до 0,1 мм!

Наші консультанти чудово володіють інформацією не тільки про оптичні лінзи і оправи, а також базово ознайомлені з оптометрією і основними особливостями протікання очних захворювань, що часто зустрічаються; відвідують навчальні семінари, постійно підвищуючи свій кваліфікаційний рівень!

Наші фахівці на навчальних програмах у Німеччині:

      Наши специалисты на обучающих программах в Германии: Наши специалисты на обучающих программах в Германии:

          У нашій оптиці є чудово обладнана майстерня, розрахована, при необхідності, на одночасну роботу двох оптиків. У разі виходу з ладу, будь-якого обладнання, завжди є можливість підключити резервне і вчасно виконати замовлення! Верстати працюють повністю в автоматичному режимі і регулярно проходять профілактичний ремонт і калібрування, що зводить похибку при виготовленні окулярів до мінімуму і забезпечує високу точність. Більшість замовлень можемо виконати протягом 30 хвилин!

           Ми кардинально відрізняємося від інших оптик міста: тільки у нас можна поєднати якісне виготовлення окулярів і підбір контактних лінз з повним обстеженням органів зору на унікальному обладненні і діагностикою будь-яких, самих складних захворювань.

Ми єдина оптика у Запоріжжі і одна з небагатьох в Україні, хто працює з індивідуальною контактною лінзою Wöhlk, забезпечуючи якісним зором пацієнтів з особливим радіусом кривизни, діаметром, посадкою, високими циліндрами і сферою; також тільки ми працюємо з жорсткою контактної лінзою, особливо для корекції кератоконуса, компенсуючи гостроту зору пацієнтів від сотих (vis = 0,01-0,09) до десятих (vis = 0,6-1,0).

           Тільки ми спеціалізуємося на фізіологічно правильному підборі оправ і лінз для найменших пацієнтів; підбираємо дитячі оправи з гіпоалергенних матеріалів, в фарбуванні яких використовуються харчові барвники, з достатнім розміром окуляра, і рекомендуємо дітям полімерні лінзи з оптимізацією діаметра для максимально легких, зручних і фізіологічних окулярів. Ми працюємо з оригінальними сертифікованими брендами оправ і сонцезахисних окулярів від перевірених постачальників, і те саме можна сказати про виробників розчинів і контактних лінз.

 

Центрувальна система Carl Zeiss

Центровочная система Carl Zeiss.

Насьогодні сучасна оптика – це, в першу чергу, індивідуальна оптика; це перехід від середньостатистичних параметрів і стандартних рішень до підбору індивідуальної корекції для кожного пацієнта з використанням новітніх досягнень оптичної індустрії.

 • Для центрування лінз ми використовуємо цифрову центрувальну систему від Carl Zeiss, яка дозволяє з точністю в 0,1 мм визначити центрацію лінз монокулярно по вертикалі і горизонталі, визначити кут нахилу оправи, вертексну відстань, порекомендувати відповідний дизайн лінзи, використати ці дані для індивідуального замовлення окулярів. У 2011 році цей прилад був визнаний кращою центрувальною системою у світі.

 • Правильна розмітка і установка лінз в оправу грає ключову роль в забезпеченні зорового комфорту, так як помилки у центрувані можуть призвести до втрати 40% корисних полів зору.
 • За допомогою i.Terminal® ми вимірюємо і розраховуємо всі індивідуальні параметри посадки оправи на обличчі пацієнта всього за кілька хвилин, що в результаті виключає незвикання до нових окулярів. Цифрова центрувальна система — унікальна альтернатива традиційним ручним методам вимірювання параметрів. Технології, що лежать в основі цих цифрових інструментів, у повній мірі задовольняють запити сучасних клієнтів.

Цифрові лінзи і лінзи з підтримкою акомодації

          Цифрові пристрої — смартфони, планшети — невід’ємна частина сучасного світу. Майже у кожного з нас одночасно в користуванні є кілька цифрових пристроїв, і всі вони актуальні практично щодня. Але часте використання цифрових мобільних пристроїв стомлює очі. На щастя, прогрес не стоїть на місці, і спеціально для людей, яким доводиться часто мати справу з цифровими екранами розроблені нові «цифрові лінзи»!

 • Ця лінза – ідеальний продукт для тих, хто раніше постійно носив окуляри, так і для тих, хто тільки починає користуватися окулярами. Вони діють як «лінзи від втоми», надаючи невелику плюсову добавку в нижній зоні окуляру, призначеної для зору зблизька.
 • Підходять тим, чий вік 25 років і старше (оптимальний — 30-45 років); любителям відеоігор; активним користувачам мобільних телефонів, смартфонів, планшетів. У разі, якщо ви постійно носите окуляри і в них у вас втомлюються очі, або ви відчуваєте дискомфорт зблизька, головні болі, болі в шиї.

         Всім носіям контактних лінз іноді хочеться відпочити. Новітнє рішення: перші лінзи, спеціально адаптовані для користувачів контактних лінз і для підтримки акомодації при роботі зблизька і на цифрових пристроях — комфортний зір на коротких робочих відстанях, зняття зорової напруги!

 • Носіям контактних лінз для підтримки зорового комфорту (ідеальні для 20-33 років)
 • Рішення, якщо потрібно щось особливе між звичайною і прогресивною лінзою — для чудового зору на робочих відстанях і зняття цифрової втоми (ідеальні для 30-43 років)
 • Спеціальний дизайн, адаптований під зорову поведінку носіїв контактних лінз пресбіопічного віку (40 років і старше)

         При замовленні таких лінз для повноцінного захисту не забудьте про покриття для комп’ютера. У нашій оптиці ми допоможемо індивідуально підібрати лінзи для Ваших потреб!

Лінзи для окулярів

          Портфель наших пропозицій включає в себе безліч варіантів різних оптичних лінз. З різних матеріалів, з різними коефіцієнтами заломлення, тоновані, фотохромні, поляризовані, спортивні, комп’ютерні, офісні, прогресивні, оптимізовані, індивідуальні! Які ж оптичні лінзи обрати? При замовленні окулярів обов’язково повинні бути враховані такі фактори як якість зору, естетика зовнішнього вигляду, комфорт у використанні і т.д. Сучасні технології виготовлення лінз дозволяють надати комфорт в носінні навіть користувачам з високою рефракціїю, завдяки широкому спектру вибору індексів заломлення лінз, а також абсолютно новим технологіям розрахунку і виготовленню оптичних поверхонь. Ми допоможимо вам з вибором!

         Отже, оптичні лінзи можуть бути виготовлені з різних матеріалів: мінеральні (скляні) і органічні (полімерні), до органічних також відносяться полікарбонат і трайвекс.

Скло — матеріал, стійкий до поверхневих пошкоджень (подряпин), але важкий і травмонебезпечний, до того ж його можна встановити тільки в певні оправи та можливості виготовлення багатьох видів лінз в склі обмежені. Полімерні лінзи мають ряд переваг: вони набагато легше, не б’ються, м’якість поверхні легко компенсується зміцнюючими покриттями, їх можна виготовити в будь-якому дизайні, відтінку, з різними покриттями, оптимізувати для дитячих оправ, у полімерної лінзи практично немає обмежень по установці в складні оправи!

Полікарбонат — дуже стійкий до ударних навантажень, в основному використовується в виготовленні спортивних і сонцезахисних окулярів, а також захисних окулярів і масок в виробництві.

Трайвекс — дуже легкий і міцний матеріал і, на відміну від полікарбонату, має чудові оптичні характеристики. В даний час рекомендується як лінза вибору для дітей!

           Ще лінзи бувають сферичними і асферичними!

 

 

          Еще линзы бывают сферическими и асферическими!

         Асферичні лінзи більш пласкі, вони тонші і легші сферичних. Вперше надіта асферика вимагає адаптації від декількох днів до тижня. Деякі користувачі можуть відзначати, що коли вони переходять від сферичних лінз до асферичних, все навколо виглядає інакше. Це відбувається тому, що асферичні лінзи можуть знизити зменшення або збільшення зображення на 20-30%, тому звичні навколишні предмети будуть здаватися іншого розміру.

          Необхідно розуміти, що світ, видимий в асферичних лінзах, ближче до реального і потрібно звикнути до нових окуляр. Якщо ви користуєтеся декількома парами окулярів, бажано мати лінзи асферичного дизайну у всіх окулярах.

          Такі лінзи виглядають більш тонкими і пласкими і менше спотворюють очі користувача окулярів!

         Для того, щоб ваші окуляри були легкими, зручними і красивими необхідно при замовленні врахувати такий важливий параметр, як індекс заломлення матеріалу! Високоіндексні лінзи помітно тонші, значно легші по вазі, візуально набагато менше спотворюють розмір очей в окулярах, комфортні і естетичні!

Подивимося на прикладі лінз від Carl Zeiss!

         Індекс заломлення полімерної лінзи варірує від 1.5 до 1.74. Лінза, вироблена з матеріалу з показником заломлення 1.74, наприклад, буде майже в 2 рази тонше, ніж лінза з індексом 1.5.

           Мінеральні скляні лінзи можуть мати показник заломлення аж до 1.9, але при його збільшенні зростає також і питома вага скла, тому окуляри, нехай навіть і дуже тонкі, будуть дуже важкими.

Найтонші і невагомі лінзи виходять при комбінації високопреломлюючих матеріалів з асферичним дизайном. При високих ступенях короткозорості і далекозорості ми радимо Вам лінзи в індексі 1,67, порекомендуємо відповідне покриття, що просвітлює, а нашими улюбленцями залишаються лінзи в індексі 1,6 за чудові оптичні характеристики і неперевершену міцність і естетичність.

Індивідуальні лінзи! Ваші очі індивідуальні, як і ваша ДНК! Рішення для найвимогливіших пацієнтів! Неперевершена якість зору завдяки лінзам, виготовленим з урахуванням тільки ваших параметрів забезпечить використання зорового потенціалу в повному обсязі! У такій лінзі враховані:

 • анатомічні особливості вашого обличчя
 • вигин і форма обраної вами оправи
 • посадка оправи на обличчі (кут нахилу, відстань від ока до лінзи)
 • ваші зорові переваги
 • кращі покриття та світлофільтри
 • оптимізація по товщині
 • можливість виготовлення індивідуального лазерного гравірування

         Увага! Для виготовлення по справжньому індивідуальної лінзи необхідно з високою точністю виміряти ваші параметри. Для цього ми використовуємо центрувальну систему Carl Zeiss!

           Оптимізація лінз! Комплекс послуг з удосконалення форми і товщини лінзи: децентрація, зміна базової кривизни, зміна товщини лінзи, діаметра. А головне: функція «оптимізація» — це система математичного розрахунку з метою зменшення товщини і ваги лінзи, особливо рекомендована для «плюсових» лінз і неймовірно актуальна для дитячих окулярів! Якщо Ви хочете для свого малюка найкращі і найзручніщі окуляри — ми Вам допоможемо!

Контактні лінзи

         Контактні лінзи — гідна альтернатива традиційним засобам корекції. Сучасні лінзи комфортні при носінні і легкі в догляді, а ще вони змінили на краще життя мільйонів людей. Підбирати контактні лінзи і призначати режим носіння повинен тільки лікар після повного обстеження!

           Сучасні контактні лінзи використовуються для корекції міопії і гіперметропії (сферичні), астигматизму (торичні), пресбіопії (мультифокальні); в разі нестандартних параметрів можна виготовити індивідуальну контактну лінзу. Кольорові лінзи давно полюбились тим, хто хоче добре бачити і неординарно виглядати.

 • М’які лінзи найбільш популярні на сьогоднішній день. Виготовляються з гідрогелевих і силікон-гідрогелевих полімерів, з високим вмістом води в лінзі. Силікон-гідрогель відомий як матеріал, що дозволяє очам «дихати», завдяки високій кисневій проникності.
 • Жорсткі газопроникні лінзи виготовляються з матеріалів на основі силікону і мають найвищий показник проникності для кисню. Вони особливо гарні для корекції пресбіопії і високих ступенів астигматизму.

 • Одноденні лінзи — після одного дня носіння можна спокійно викинути. Самий гігієнічний і здоровий режим — свіжа пара лінз кожен день!
 • Лінзи частої планової заміни — термін служби два тижні. Хороший баланс ціна — якість — гігієнічність в догляді.
 • Плановою заміни — заміна лінз раз в місяць (добре, якщо це силікон-гідрогель). Або раз в три місяці — характерно для гідрогелевих лінз.
 • Традиційні — від півроку і більше. Найгірший варіант з точки зору здоров’я і безпеки

 • Індивідуальні контактні лінзи виготовляють, з огляду на параметри очей конкретної людини. Тому вони ідеальні для нестандартних рефракцій, при неправильній формі рогівки, астигматизмі високого ступеня.
 • Спеціальна методика підбору вимагає більше навичок від лікаря-фахівця, наявності сучасного обладнання і спеціальних вимірювань (кератотопографія рогівки і визначення аберацій вищого порядку), на відміну від звичайних м’яких лінз.

           Чому не можна «переношути» лінзи?

          Як відомо, у тих, хто носить контактні лінзи, ризик виникнення запальних захворювань очей вище, ніж у інших, особливо якщо не дотримуються терміну і режиму носіння (які є для кожного типу лінз саме з урахуванням максимальної безпеки для здоров’я очей).

           По-перше, на лінзі в процесі носіння утворюються білкові і ліпідні відкладення, тобто лінза забруднюється. Чим частіше порушується рекомендований режим носіння і, чим довше «переношуються» лінзи які вимагають заміни, тим вище ризик інфікування.

Якщо термін носіння лінз 1 місяць, то їх необхідно замінити після закінчення зазначеного терміну, навіть якщо ви надягали їх всього кілька разів.

По-друге, з часом відбуваються незворотні зміни матеріалу контактної лінзи.

По-третє, відомо, що рогівка, протягом тривалого часу покрита контактної лінзою, страждає від хронічного недостатку кисню (гіпоксія), що згодом може призвести до незворотних змін і погіршення зору (стосується лінз з низькою кисневою проникністю).

Більшість офтальмологів вважають оптимальним денний режим носіння, коли лінзи знімаються на час нічного сну, але найсучасніші силікон-гідрогелеві лінзи мають великий коефіцієнт пропускання кисню, тому допустимі для безперервного носіння від тижня до 30 діб.

Плавати в контактних лінзах тривалого носіння не допускається.

Обов’язково виконуйте всі рекомендації лікаря і регулярно приходьте на профілактичні огляди, не забувайте, що навіть якщо лінзи дозволені для безперервного режиму, при загальних інфекційних захворюваннях (грип, ГРВІ) носити контактні лінзи не рекомендується.

           У нашій оптиці Ви знайдете всі види м’яких контактних лінз, а фахівці клініки «Візус» допоможуть Вам підібрати індивідуальні м’які або жорсткі лінзи для неперевершеного комфорту! Здоров’я Вам і вашим очам!

Захист від комп’ютера

          В епоху інформаційних технологій комп’ютер став для всіх незамінним помічником на роботі і вдома, однак користувачі, яким доводиться проводити за комп’ютером щодня багато годин, знають, що таке навантаження дуже втомлює і несприятливим чином позначається на зорі. В основному люди скаржаться на втому очей, двоїння предметів, сльозотечу, відчуття «піску в очах», зниження зору.

          Чому це відбувається? Факторів безліч: незручна поза під час роботи, недотримання зорового режиму, недолік освітлення, надмірно кондиціоноване повітря, і, звичайно, вплив синього світла. Основну небезпеку несе штучне світло від енергозберігаючих люмінесцентних ламп, рідкокристалічних моніторів та інших електронних пристроїв (планшети, екрани смартфонів і т.д).

         Повністю уникнути впливу синього світла неможливо, так як він є частиною спектра сонячного випромінювання, більш того необхідний для регуляції добових біоритмів. Але активне застосування електронних гаджетів і штучне освітлення з високим спектральним вмістом синього світла, збиває наш внутрішній годинник, гальмує синтез мелатоніну (гормону, що викликає сон), призводить до фотохімічних пошкоджень сітківки.

         Якісна лінза для захисту від надлишкового синього світла повинна бути збалансована: зберігати світлопропускання променів з довжиною хвилі понад 460 нм для регуляції добових біоритмів і блокувати шкідливий синій спектр в діапазоні 380-455 нм. Лінза з покриттям Blue Protect спеціально створена для селективного відображення синьо-фіолетового світла, і незамінна для сучасної людини!

Зберегти свій зір можна дотримуючись таких простих рекомендацій:

 • Кожні 2 години робіти 15-хвилинну перерву, яку проведіть не за за переглядом новин у соцмережах, а зробіть легку гімнастику, подивіться у вікно, порухайтесь.
 • Підвищіть ергономічність робочого місця — відрегулюйте висоту і яскравість монітора, подбайте про додаткове освітлення, підберіть зручний стілець або крісло.
 • Постарайтеся звести до розумного мінімуму взаємодію з планшетами, смартфонами та іншими пристроями — життя таке прекрасне і без них! Більше часу проводите на свіжому повітрі та в спілкуванні з близькими!

 • Обов’язково користуйтеся окулярами з захисними лінзами. І не забувайте про таке покриття при замовленні окулярів для дітей, адже їх очі особливо схильні до впливу синього світла! Рухливі ігри, свіже повітря, читання, спорт — найкращі друзі для зростаючого організму!
У нашій оптиці ми зможемо запропонувати Вам лінзи для захисту від синього світла, створені за самими передовими технологіями від провідних світових виробників.

Прогресивні лінзи

          Починаючи з 40-45 років, всі люди стикаються з проблемою нечіткого зору зблизька. Це відбувається тому, що кришталик ока поступово втрачає свою еластичність, і, як наслідок, порушення здатністі до фокусування на близьких відстанях. Таке явище називається пресбіопіею, або віковою далекозорістю.

           Незважаючи на те, що це природний процес, він доставляє масу незручностей. Люди, які зіткнулися з віковими змінами, намагаються читати на відстані витягнутої руки, користуватися 2-ма — 3-ма парами окулярів, пробують надягати окуляри на контактні лінзи і т.ін.

          Все це призводить до появи зорової втоми, двоїння, головних болів, відчуття печіння і піску в очах, внаслідок перенапруги м’язів очі.

           Щоб допомогти вам уникнути цих неприємних наслідків, а також зберегти гарний зір на всіх відстанях, оптика пропонує відмінне рішення — окуляри з прогресивними лінзами.

 • Ці лінзи, призначені для того, щоб чітко бачити на будь-яких дистанціях без необхідності міняти окуляри. Свою назву «прогресивний» отримали завдяки плавному переходу між діоптріями «для далі» і «для близька» — коридору прогресії.

         Прогресивний дизайн лінзи дозволяє:

— читати, працювати за комп’ютером, водити автомобіль, бачити навколишній світ в одних окулярах однаково добре;

— уповільнити розвиток неминучих вікових змін, так як сама структура лінзи максимально відтворює природну роботу очей;

— користуватися однією зручною і комфортною парою окулярів на всі випадки життя;

— зберегти естетичний зовнішній вигляд окулярів.

Якість зору багато в чому буде залежати від дизайну прогресивної лінзи, сучасні лінзи враховують індивідуальні параметри оправи і зорові звички і дарують максимальний комфорт і зручність!

          Наша оптика пропонує лінзи різного дизайну: від перевіреної прогресивної «класики» до найінноваційніших рішень в лінзах індивідуального виготовлення, спортивних, поляризаційних, фотохромних, на найвишуканіший смак.

Офісні окуляри

офисные очкиАбсолютна більшість офісних службовців скаржаться на зорову стомлюваність, сухість, печіння в очах і їх почервоніння. Офтальмологи стверджують, що такі скарги можуть виникати в будь-якому віці, але особливо характерні для людей старше 40 років. Причина появи скарг пов’язана з розвитком фізіологічної втрати акомодації, так званої вікової далекозорості. У цих умовах працювати на близьких відстанях стає ще складніше, що призводить до підвищеної стомлюваності, зниження працездатності і хронічного стресу.

          Чому звичайні окуляри для читання не рятують в такій ситуації?

Справа в тому, що лінзи для близька призначені для відстані близько 40 см. Однак в реальному житті набагато частіше доводиться постійно переводити погляд з одних відстаней на інші. Перш за все, це робота за комп’ютером, коли погляд фокусується на документах, клавіатурі, моніторі, на оточуючих людей, і так десятки і сотні разів протягом дня! Зрозуміло, що навантаження для очей виходить високим. До того ж вимушене положення тіла і голови при роботі призводить до головного болю, м’язової втоми і загальної стомлюваності.

 • Впізнаєте себе на робочому місці? Рішення для цієї проблеми існує! Це офісні лінзи!

Офісні лінзи є окремим видом прогресивних лінз, вони призначені для корекції зору на близьких (читання, робота з документами) і середніх відстанях (комп’ютер, офіс).

Від прогресивних лінз вони відрізняються тим, що не містять зони для далі. За рахунок цього зони, що забезпечують чітке бачення, в порівнянні з прогресивними лінзами, значно розширені. При цьому вони володіють важливою перевагою перед звичайними лінзами для читання:

 • Природне положення голови і тіла, без перенапруги м’язів шиї, спини і плечей; чіткий зір на близьких і середніх дистанціях підвищує працездатність, зменшує кількість помилок в роботі, скоєних через зорову втому.
 • Комфортний зір у вільний час! Комп’ютер, ігри, розваги, шопінг, кулінарія та багато іншого!

          Від дизайну офісних лінзи буде залежати ергономічність роботи, сучасні лінзи враховують параметри оправи і зорові звички, розроблені з урахуванням побажань індивідуальної зорової відстані, і дарують максимальний комфорт і зручність!

У нашій оптиці Ви зможете підібрати офісні лінзи, необхідні саме Вам! А також ми запропонуємо спеціальне покриття лінз для захисту від надлишкового синього спектра (комп’ютери, планшети, ЛЕД — лампи тощо).

Поляризовані, фотохромні, тоновані, спортивні та сонцезахисні окуляри

          Фотохромны лінзи. Чому їх так люблять?

          

Тому, що фотохромні лінзи адаптуються під різні умови освітлення, надаючи своєму користувачеві комфортний зір практично в будь-якій ситуації, і незалежно від того прозорі лінзи в даний момент або затемнені, гарний фотохром забезпечує 100% захист від шкідливого УФ-випромінювання.

Фотохромні лінзи можуть бути виготовлені як з полімерних, так і з мінеральних матеріалів. Вони містять у собі молекули, які реагують на потрапляння УФ-випромінювання. Коли це відбувається, молекули розкриваються, тим самим роблячи поверхню лінзи більш темною — чим інтенсивніше випромінювання, тим темніше лінзи. Ще процес затемнення і просвітлення залежить від температури навколишнього середовища, чим нижче температура «за бортом», тим темніше будуть лінзи, тобто максимальний ефект фотохроми будуть показувати взимку в горах, а влітку максимальний ступінь затемнення буде нижче. Також лінзи слабкіше працюють в автомобілі, тому що лобове скло частково поглинає УФ-випромінювання, і на відміну від сонцезахисних окулярів, безпечні для водіння в будь-який час доби!

Яким би насиченим небув ваш день, фотохромні лінзи — найкращій спосіб відчувати себе комфортно і впевнено в будь-якій ситуації!

Поляризовані лінзи: що це і навіщо вони потрібні.

          Хвилі сонячного світла вільно поширюються в тривимірному просторі в усіх напрямках. Така світлова хвиля є неполяризованою. Стикаючись з гладкими поверхнями відбивають світло (вода, асфальт, сніг), це ж світло в значній мірі набуває поляризацію, тобто поширення відбитого світла відбувається в одній площині. Вертикальні промені не створюють незручності, а горизонтальні (плоско або лінійно поляризоване світло) створюють відблиски і сліпучий блиск, який може викликати тимчасове осліплення людини і порушення його орієнтації в просторі, доводиться жмуритися, напружувати очі, що може привести до виникнення стомлення.

 • Поляризовані лінзи являють собою багатошарову конструкцію, всередині якої вбудована прозора поляризаційна плівка (поляризаційний фільтр), яка не пропускає відбите світло, що має горизонтальну поляризацію і не перешкоджає проходженню променів з іншими напрямками поляризації.

 • Звичайні сонцезахисні окуляри знижують інтенсивність яскравого сонячного світла, але не прибирають сліпучі відблиски. Всі окуляри з поляризацією теж є сонцезахисними, а в якості бонусу блокують сліпучий світловий потік, вони значно покращують якість зору, підвищують контрастність зображення, збільшують зоровий комфорт.
 • Поляризовані окуляри популярні серед водіїв, яких часто турбує відображення сонячних променів від дорожнього полотна, особливо мокрого, і коли сонце стоїть низько над горизонтом. Навіть короткочасне осліплення може призвести до виникнення аварійної ситуації на дорозі.
 • Поляризовані лінзи незамінні при проведенні часу на відкритому повітрі, особливо на пляжі і в горах — вода і сніг відбивають світло майже як дзеркало. Тому поляризовані окуляри обожнюють любителі риболовлі, відпочинку на воді, велосипедисти і спортсмени — підкорювачі гірських вершин.

          У поляризованих окулярів є свої особливості. У них не можна водити машину у вечірній час, а при відсутності яскравого сонця (і відблисків) у них переваг не більш, ніж у звичайних сонцезахисних окулярів, можуть ускладнювати розгляд зображення на РК-дисплеї  або GPS-екрані, також для якісного захисту від засліплення слід вибирати якісну лінзу. Хороша лінза не розшаровується згодом, вона дуже прозора, виробляється методом лиття або полімеризації. Лінзи низької якості м’якші, з заламінірованою плівкою-фільтром, можуть давати нечітке зображення.


          У нашій оптиці ми допоможемо Вам підібрати якісні поляризовані лінзи з діоптріями і без, з хорошими прояснюючим покриттями від кращих світових виробників!

Тоновані лінзи: щось більше, ніж привабливість.

Якщо ви хочете добре бачити і чудово виглядати — для вас величезний вибір тонованих лінз всіх кольорів і рівня насиченості! Серед найпопулярніших хочеться виділити:

Лінзи з відтіночними фільтрами – сірі, коричневі, рожеві тонування 10% — 12%. Делікатні благородні відтінки, невловимо змінюють естетику готових окулярів. Імениті виробники — Rodenstock, Carl Zeiss рекомендують їх при роботі за комп’ютером для пом’якшення яскравого штучного світла, збільшення контрастності.
Звичні сонцезахисні тонування від 25% до 90%. Сучасні оптики пропонують не тільки стандартні і fashion-відтінки (рожеві, помаранчеві), але і дзеркальні покриття, і можливості індивідуального фарбування на заводах Zeiss, Seiko, Hoya.
Існують висококонтрастні тонування для вирішення спеціальних завдань: водні види спорту, водіння автомобіля, гори, велоспорт, яхтинг, пілотування — їм під силу будь який час зробити комфортним і безпечним! Такі окуляри будуть відмінно виглядати у вигнутих, спортивних оправах.

Спортивні окуляри: гарний зір, комфорт та безпека.

          Сонцезахисні і спортивні окуляри люблять всі! Щороку з’являється все більше цікавих форм: авіатори, круглі, «метелики», маски, модні кольори та дизайн. Але що робити, якщо необхідні окуляри з діоптріями, а хочеться носити стильні сонцезахисні окуляри або спеціальні спортивні моделі? Для цього існують спеціальні лінзи, які в оптиках називають «спортивні».

           Це не тільки лінзи для спорту, це лінзи, що враховують сильний вигин і великі форми сучасних сонцезахисних оправ. Спортивні лінзи з оптичними властивостями за вашим рецептом виправляють неможливість виготовлення оптичних сонцезахисних окулярів в минулому разом зі спотвореннями, які раніше могли виникати в таких окулярах.

 • Чіткий зір при похилому положенні лінз
 • Максимально вигнуті оправи до 35 °.
 • Спортивні окуляри з внутрішнім кліпом.
 • Технологія оптимізації зі зменшенням товщини краю до 30% для носіїв мінусових діоптрій.
 • Можливість виготовити спортивний прогресив, водійські, монофокальні, цифрові лінзи!
 • Тепер у всіх користувачів окуляр є можливість носити «сонце»!

 • Деякі спортивні окуляри — маски характерні тим, що, як правило, в них технічно неможливо виготовити спортивну лінзу з діоптріями. Але якщо ви завзятий велогонщик — вибирайте окуляри з внутрішнім кліпом — вставкою. Це невелика полімерна оправа, яка кріпиться всередині спортивних окулярів і в неї можна встановити лінзи з діоптріями.
 • Використовувати такі окуляри рекомендовано в міру, постійно перебувати в таких окулярах не варто. Також існують моделі зі змінними великими лінзами, що передбачають установку діоптрійних лінз в одну зі змінних пар.

          У гарній оптиці консультант при замовленні окуляр розповість Вам про всі можливості сучасної оптики: фотохромні, поляризаційні, прогресивні, спортивні, тоновані, водійські, потоншені, індивідуальні та, головне, як це можна поєднувати для виготовлення окулярів вашої мрії! Приходьте до нас!

Дитячі окуляри

     Батьки часто задаються питанням: як правильно підібрати окуляри для дитини? Які фактори необхідно врахувати?

 • Оправа повинна бути зручною й легкою, бажано з гнучкими заушнікамі, з гіпоалергенних матеріалів. Для самих маленьких підійдуть полімерні оправи з м’якою гумкою.
 • Дитячий профіль не повністю сформований, так що часом окуляри падають з носа, тому посадці на переніссі приділяємо особливу увагу.
 • Рамка окулярів повинна бути досить високою — дитина набагато частіше, ніж дорослий, дивиться вгору, тому окуляри повинні забезпечувати достатнє поле зору.
 • Лінзи тільки полімерні, скло небезпечне! Бажано підбирати високоіндексні лінзи або з функцією оптимізації для максимально легких, фізіологічних окулярiв.
 • Враховувати думку дитини! Дуже важливо, щоб оправа подобалася дітям, і вони відчували себе впевнено, від цього залежить не тільки здоров’я, а й успішність у навчанні!

 • Сучасні діти дуже рано знайомляться з комп’ютерами і планшетами. Завдання батьків — стежити за дотриманням зорового режиму і обов’язково підібрати в оптиці захисні лінзи для комп’ютера. Такі окуляри можна виготовити як за вашим рецептом, так і без діоптрій.
 • Для деяких малюків необхідні особливі лінзи — прогресивні або з призматичною корекцією.

 • Для дітей більшою мірою, ніж для дорослих необхідні сонцезахисні окуляри. Діти більше часу, ніж дорослі, проводять на відкритому повітрі, кришталик дитини більш чутливий до УФ-променів, і, нарешті, пошкодження, викликані УФ-випромінюванням в сітківці, мають властивість накопичуватися. Відмінно підійдуть лінзи з поляризацією або фотохромні.

Підбір оправ і виготовлення окулярів для дітей — одне з найважливіших напрямків нашої роботи! Наші консультанти мають величезний досвід і допоможуть врахувати всі нюанси для того, щоб Ваша дитина в нових окулярах була красива та здорова.

Окуляри для водіїв

   Багато в чому безпека на дорозі залежить від гарного зору водія. При підборі окулярів для водія необхідно враховувати не тільки необхідність оптичної корекції, але і час доби, освітленість, погодні умови. Для цих умов слід вибирати різні оптичні лінзи. З матеріалів рекомендуються полімерні лінзи, так як вони безпечніше в аварійних ситуаціях, ніж скло.

Для водіння у день ​​підійдуть прозорі або фотохромні, або сонцезахисні окуляри, і окуляри з поляризацією. Використання сонцезахисних і поляризаційних окулярів в нічний час є неприпустимим. Так само як і фотохромних, що мають великий залишковий відсоток затемнення, наприклад відомі фотохроми DriveWear.
Окуляри з жовтими лінзами — «антифари» з покриттям антивідблиску. Підвищують контрастність в умовах поганої видимості (сутінки, дощ, туман). Максимально допустимий відсоток затемнення в таких окулярах — 25%, рекомендований — максимум 15%. Слабо прибирають ореол навколо об’єктів, що світяться, і часто не справляються з засвітленям від зустрічних фар.

DriveSafe — унікальні лінзи від Carl Zeiss, розроблені спеціально для вирішення зорових проблем в темний час доби, для зменшення засвітів від зустрічних фар і вуличних ліхтарів (на 64%) і враховують середній діаметр зіниці в умовах низької освітленості, посилюючи здатність до просторового сприйняття і до адекватної оцінці відстані.

   Для безпечного та комфортного водіння ми рекомендуємо саме лінзи DriveSafe. Для Вас ми пропонуємо і класичний прозорий варіант, і тоновані лінзи для денного водіння, поляризовані, фотохромні і прогресивні! Подбайте про безпеку для Вас і оточуючих!

Акції та спеціальні пропозиції!

Для пацієнтів, що потребують більшого …

Телефон для зв’язку з нами 239-52-62


Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

49 мыслей про “Оптика