Кардіологічне відділення


Кардіологічне відділення

Кардіологічне відділення клініки «Візус» надає можливість повного та якісного обстеження. Ви можете отримати консультацію кардіолога, дитячого кардіолога, кардіохірурга. Консультації та обстеження проводять висококваліфіковані, досвідчені спеціалісти, кандидати наук, доценти.

У разі необхідності вам будуть виконані ЕКГ, УЗД серця з доплером, добове дослідження ЕКГ (за Холтером), добове дослідження артеріального тиску, проби з  навантаженням. Відділення оснащено сучасним обладнанням, завдяки чому діагностика захворювань сердця проводиться на високому рівні.

У кардіологічному лікувально-діагностичному відділенні застосовуються сучасні методи лікування ішемічної хвороби серця за допомогою системи для кардіологічної ударно-хвильової терапії «Кардіоспек» (Medispec, Ізраїль)

Лікування проводиться амбулаторно і не має обмежень за віком. Це найкраща методика відновлюючої кардіології, що активно використовується у Німеччині, Італії, Росії, Японії та багатьох інших країнах з 90-х років. Після проведенного лікування пацієнти відмічають поліпшення загального самопочуття, зменшення больових нападів та значне зниження потреби у нітропрепаратах. Метод ударно-хвильової терапії дозволяє без оперативного втручання відновити кровотік у коронарних судинах та покращити роботу серця.