Ендотеліальний мікроскоп Topcon-3000 1


Ендотеліальний (дзеркальний) мікроскоп — найважливіший прилад для оцінки стану ендотеліальних клітин рогівки (ЕКР).  Оператор виконує знімки рогівкового ендотелію і одночасно отримує дані про товщину рогівки.

Topcon-3000 — одна з кращих інноваційних розробок компанії Topcon (Японія).  Він призначений для аналізу ендотеліального шару рогівки, а також вимірювання товщини рогівки. На даний момент він визнаний найефективнішим, практичним і зручним у використанні для цих цілей у світовій офтальмологічній практиці.

У мікроскопі результати відображаються на моніторі у вигляді цитограми (в кількісному відображенні) і у вигляді зображення клітин ендотелію.

У мікроскопі результати відображаються на моніторі у вигляді клітинного зображення ендотелію рогівки і цитограми як в кількісному, так і цифровому вимірах.

Ендотеліальний шар рогівки розташований на її внутрішній стороні і виконує одну з найважливіших функцій. Він відповідальний за прозорість рогівки і бере участь в забезпеченні її харчування. В ході діагностики, проведеної за допомогою мікроскопа T-3000, визначається кількісний і якісний склад ендотеліального шару клітин і оцінюється його стан.

КЛІНІЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ЕНДОТЕЛІАЛЬНОЇ МІКРОСКОПІЇ:

— аналіз стану ендотелію і товщини рогівки

— діагностика захворювань рогівки (дистрофії Фукса, кератоконуса, наслідків травм рогівки та ін. станів)

— динамічне спостереження за станом рогівки

— Підбір трансплантата рогівки

— рішення питання про тактику хірургії при операціях на передньому відрізку

— оцінка рогівкового ендотелію після фоторефракційних операцій.

Аналіз стану ендотелію рогівки необхідний такими категоріями:

  • пацієнтам, які готуються до проведення офтальмологічної операції з приводу катаракти і рефракційної заміни кришталика;
  • пацієнтам, які мають патологію рогівки;
  • людям, які використовують контактні лінзи;
  • пацієнтам, які готуються до імплантації факічних лінз, ІОЛ (ICL і ін.).

 Переваги та особливості приладу

Діагностика проводиться безконтактним методом.  Прилад дозволяє зробити знімок рогівкового ендотелію ока пацієнта, автоматично аналізує отримане зображення, визначає щільність і розподіл клітин в ендотелії. В ході обстеження також обчислюється значення товщини рогівки в центральній зоні.

Сенсорний екран максимально спрощує роботу, робить її швидкою і ефективною.

Серійна зйомка виключає можливість помилки.

Широка площа зйомки і спостереження.

Фотографії можна отримувати в 6 точках, одна з них центральна, решта 5 -на периферії.

Стан ендотелію рогівки в нормі

Аналіз зображень відбувається за допомогою програмно-апаратних засобів приладу, що позбавляє від необхідності використовувати комп’ютер.  Сенсорна панель і іконки управління значно полегшують керування і роботу.

На дисплеї мікроскопа окремі ділянки ендотеліального шару можна виділити кольором, що полегшує аналіз стану тканини.  Можна оцінити втрату ендотеліальних клітин при розвиненій стадії кератоконуса, наслідки перенесених травм і проникаючих поранень рогівки. Особлива увага приділяється ранній діагностиці дистрофії Фукса та інших дистрофій рогівки.

При необхідності можна переключитися на ручний режим зйомки.

У мікроскопі T-3000 використовується світлодіодний джерело освітлення, повністю безпечне, навіть для вагітних!

Зображення ока можна центрувати по екрану простим рухом пальця.

Наявність всіх найнеобхідніших портів: LAN для з’єднання з ПК, USB-D для роботи з PickBridge принтером, USB-H для читання даних пацієнта з електромагнітної карти.

 

Для запису на прийом Вам необхідно вибрати день, заповнити всі поля з бажаним часом.


Мысль на тему “Ендотеліальний мікроскоп Topcon-3000

Комментарии закрыты