Оптична когерентна томографія ОST-Cirrus oct 4000


Оптична когерентна томографія CIRRUS OCT 4000

Оптична когерентна томографія CIRRUS OCT 4000—  це безконтактний оптичний когерентний томограф з високою роздільною здатністю і високою чіткістю для візуалізації стану макулярної області сітківки та диску зорового нерву, також прилад включає нормативні бази даних для шару нервових волокон.

У нашій клініці Ви зможете провести наступні види томографічних досліджень очного дна:

1) Оптична когерентна томографія макулярної області сітківки;

2) Оптична когерентна томографія диска зорового нерва і перипапиллярной зони сітківки з підрахунком товщини шару волокон зорового нерва;

3) Оптична когерентна томографія макулярної області сітківки, диска зорового нерва і перипапиллярной зони сітківки з підрахунком товщини шару волокон зорового нерва.

При виявлених патологіях сітківки завдяки цьому методу лікарі нашої клініки зможуть оцінити стан сітківки у динаміці та ефективність лікування.

 

Показання для проведення оптичної когерентної томографії очного дна:

 • Макулярні отвори і псевдо – отвори
 • Вогнищеві зміни вітреоретинальної інтерфейсу і вітреоретинальний тракційний синдром
 • Ретиношизис
 • Епіретінальні мембрани
 • Серозне і геморагічне відшарування сітківки і пігментного епітелію
 • Вікова і ювенільна макулярна дегенерація
 • Субретинальна неоваскуляризація
 • Інтраретинальна та преретинальна неоваскуляризація
 • Атрофічні зміни сітківки
 • Глаукома і її наслідки
 • Пігментні новоутворення на очному дні

DRI OCT Triton plus

Безконтактний оптичний когерентний томограф для одночасного сканування переднього та заднього відрізків ока.  Якість фото очного дна та ОКТ знімків дає можливість розгледіти найдрібніші деталі, які до цього моменту НЕМОЖЛИВО було побачити. Крім того, максимальна комплектація «plus» оснащена функцією ОКТ-ангіографіі.

    

ОКТ-ангіографія — це новий неінвазивний метод візуалізації мікросудин ока. ОКТ ангіографія  є повністю безпечною та може проводитися усім категоріям населення ( дітям, вагітним жінкам, людям похилого віку), дозволяє оцінити як поверхневі так і глибокі судини, показує високу чутливість у виявленні низького кровотоку в мікросудинах та є корисною для виявлення мікроаневризм або капілярних аномалій. ОКТ — ангіографію найчастіше застосовують при таких захворюваннях: міопічна хоріоїдальна неоваскуляризація, вікова макулярна дегенерація, центральна серозна хоріоретинопатія, оклюзія гілок центральної вени сітківки, діабетична ретинопатія, посттромботична ретинопатія,глаукома.

У нашій клініці завдяки наявності фундус камері високої точності прилад дозволяє робити знімки не розширюючи зіницю. Прилад дозволяє вимірювати товщину рогівки навіть за наявності набряку і непрозорої рогівки, візуалізуються розміри всіх анатомічних структур і імплантів, розміри сформованих в ході операції порожнин, товщина склеральних клаптів, висота фільтраційної подушки, товщина флепу і залишкова товщина строми рогівки після рефракційного втручання (LASIK) і тд.  Оскільки методика безконтактна, то дослідження можливо проводити в будь-який час, в тому числі і в ранньому післяопераційному періоді.