Безденежна Ольга Олександрівна


Безденежная Ольга Александровна

Кандидат медичних наук, доцент кафедри офтальмології Запорізького державного медичного університету, лікар-офтальмолог вищої категорії, медичний директор з експертизи тимчасової непрацездатності та інфекційного контролю.

СТАЖ РОБОТИ В ОФТАЛЬМОЛОГІЇ: 15 років.

Сфера професійних інтересів:

— Фахівець з сучасним методам діагностики: оптична когерентна томографія сітківки, зорового нерва, передніх відділів ока, флюоресцентна ангіографія сітківки, ультразвукове дослідження ока, офтальмобіометрія і ін.);

— Функціональна діагностика складної очної патології;

— Лікування захворювань переднього і заднього відрізку ока (глаукома, катаракта, вікова макулярна дегенерація, судинні захворювання сітківки та зорового нерва, синдром «сухого ока» і ін.).

GCP-сертифікований фахівець. З 2014 р. бере безпосередню участь в міжнародних наукових дослідженнях по впровадженню інноваційних методів лікування розсіяного склерозу, вікової макулярної дегенерації.

Постійний учасник і доповідач міжнародних конференцій, європейських офтальмологічних конгресів і сателітних симпозіумів.

Автор понад 40 наукових публікацій, 2 деклараційних патентів на корисну модель.

Член товариства офтальмологів України.


ОСВІТА ТА ДОСВІД РОБОТИ:

В 2005 г. закінчила Запорізький державний медичний університет з відзнакою.

З 2005 по 2008 рік навчалася в інтернатурі та магістратурі на базі кафедри хірургії та проктології ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти».

У 2008 році захистила магістерську роботу на відмінно на тему «Динаміка очних проявів при дифузно-токсичному зобі після різних видів хірургічних втручань на щитоподібній залозі».

У 2008 р. — курси спеціалізації з офтальмології на кафедрі очних хвороб Запорізької медичної академії післядипломної освіти.

З 2008 по 2011 рік навчалася в аспірантурі ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти».

У 2013 році захистила кандидатську дисертацію: «Ефективність місцевої гіпотензивної терапії в комплексному лікуванні хронічної ішемічної нейропатії зорового нерва, як прояв первинно-хронічного очного ішемічного синдрому» під керівництвом д.мед.н., проф. Завгородньої Н.Г.

З 2008 по 2012 рр. — молодший науковий співробітник — ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти».

З 2011 по 2017 рр. — асистент кафедри очних хвороб ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти».

З січня 2016 року — заступник головного лікаря з медичної роботи.

З 2016 року — курси спеціалізації по організації охорони здоров’я в ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти».

З квітня 2017 року по теперішній час — асистент кафедри офтальмології Запорізького державного медичного університету.

У 2018 р. атестована на вищу категорію за спеціальністю «Офтальмологія».

У 2019 р. — курси спеціалізації з дитячої офтальмології.

З 2020 року — медичний директор по експертизі тимчасової непрацездатності та інфекційного контролю.