Моторикіна Анна Миколаївна


Моторыкина Анна Николаевна

Лікарофтальмолог першої категорії клініки «ВІЗУС», діагност.

 Освіта: Запорізький державний медичний університет (2005-2011 рр.).

З 2011 до 2013 року проходила інтернатуру на базі кафедри очних хвороб Запорізької медичної академії післядипломної освіти та Запорізької обласної клінічної лікарні.

З 2013 по 2015 рік проходила клінічну ординатуру за фахом «Офтальмологія» на базі кафедри очних хвороб Запорізької медичної академії післядипломної освіти та клініки сучасної офтальмології «ВІЗУС».

З 2013 року працює в клініці сучасної офтальмології «ВІЗУС» лікарем-офтальмологом діагностичного відділення.

Брала участь в науково-практичних конференціях лікарів — інтернів з доповідями на теми: «Значення нестероїдних протизапальних препаратів в контролі за хірургічним болем при факоемульсифікації катаракти» в 2011 р.; «Постконтузіонні дистрофічні зміни сітківки та зорового нерва» в 2012 р., під керівництвом завідувача кафедри, д.мед.н., професора Завгородньої Н.Г.

2011 і 2012 рр. учасник науково практичних конференцій «Актуальні питання офтальмології».

Володіє всіма сучасними методиками дослідження зору. Активний учасник запорізького офтальмологічного суспільства. Проводить роботу з профілактики та раннього виявлення очних хвороб, консультаційну роботу. Постійно цікавиться останніми науковими впровадженнями в офтальмології, активно впроваджує інноваційні технології в свою лікарську діяльність, підвищує свій професійний рівень.

 

Задать вопрос

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *