Михальчик Сергій Валерійович


Кандидат медичних наук, лікар — офтальмолог вищої категорії, клінічного прийому і діагностичного відділення.

Закінчив Запорізький державний медичний університет в 2009р.

З 2009 по 2011 р. навчався в інтернатурі та магістратурі на базі кафедри очних хвороб ДЗ ЗАМПО МОЗ України.

У 2011 році захистив магістерську роботу на відмінно.

PhD аспірантура — Запорізький державний медичний університет (2011-2014 рр.).  Тема кандидатської дисертації: «Корекція метаболічних порушень у профілактиці та лікуванні діабетичної ретинопатії».

Участь і доповіді: Всеукраїнська науково-практична конференція «Первинна глаукома та судинна патологія ока» (Запоріжжя, червень 2012р.); XIV з’їзд офтальмологів України з міжнародною участю, (м.Одеса, травень 2012р.); Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених  і студентів з міжнародною участю «Медицина і фармація XXI століття — крок у майбутнє» (Запоріжжя, 2012р.); Науково — практична конференція офтальмологів з міжнародною участю «Філатовські читання», (23-24 травня, 2013р., м. Одеса);  Науково-практична конференція «Філатовські читання-2015», присвячена 140-річчю від дня народження академіка Філатова В.П.; Науково-практична конференція, присвячена 80-річчю від дня заснування Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова з доповіддю (Одеса, 2016р.), E-poster 17th EURETINA, Barcelona 2017 — EURETINA Official.

Проходив удосконалення на курсах з рефракційної хірургії в Дубліні (2014р.) Alcon meeting ексимерний лазер WaveLight EX500.

У 2017 році закінчив курси тематичного удосконалення лікарів на тему: «Мікрохірургія ока з методами імплантації штучного кришталика та факоемульсифікацією» НМАПО ім. Шупика П.Л. у м. Київ.

Володіє всіма сучасними методиками дослідження зору. Проводить роботу з профілактики та раннього виявлення очних захворювань, веде консультаційну роботу. Постійно цікавиться останніми науковими впровадженнями в офтальмології, активно впроваджує інноваційні технології в свою лікарську діяльність, підвищує свій професійний рівень.

Є автором 27 наукових статей під керівництвом професора, д.мед.н. Завгородньої Н.Г. і деклараційного патенту на корисну модель. Член Товариства офтальмологів України.