Островський Олександр Йосипович


                                        Кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог вищої категорії.

Закінчив в 1992 році Запорізький медичний інститут.

У 1999 році вступив на заочну аспірантуру в ЗІУВ і в 2005 році захистив кандидатську дисертацію «Ранній гестоз: деякі патогенетичні Особливості, діагностика, лікування».

З 2005 року — завідувач гінекологічного відділення КНП «Пологовий будинок № 9», а з 2008 року — співробітник кафедри акушерства та гінекології ЗДМУ.

З 2007 року активний учасник і доповідач післядипломної медичної освіти: науково-практичні та навчальні конференції, майстер-класи, кейс-марафони та саміти з консервативної і оперативної гінекології.

Крім загальногінекологічних захворювань, спеціалізується на урогінекологічних проблемах, реконструктивно-пластичних і органозберігаючих операціях на репродуктивних органах жінок.

З 2007 року активно використовує синтетичні трансплантати для корекції різних видів пролапсу тазових органів, пропагує виконання симультанних операційних посібників.

У 2010 році учасник міжнародної конференції «Вагінальна хірургія» м.Вінниця.

З 2012 року впровадив в практику лікувального закладу оперативну гістерорезектоскопію для лікування внутрішньоматкової патології високого рівня складності.

У 2013 році нагороджений почесною грамотою Запорізького ЗНЗ.

У 2015 році в співавторстві був отриманий патент на винахід «Гістероскопічній способ діагностики прохідності маткових труб».

У 2015 році стажування в «Інститут Раку» за спеціальністю онкогінекологія.

У 2019 — доповідач кейс-марафону «Позаматкова вагітність; консервативна тактика » м. Київ, учасник українського саміту «Гістеректомія»  м. Вінниця.

У 2019 підтверджена вища категорія лікаря акушер-гінеколога.

Опублікував 15 наукових статей, патент на корисну модель і 3 раціоналізаторських пропозиції.